1 вересня розпочинається голосування за проекти Бюджету участі

29 проектів з 32, які були подані до виконавчого комітету Фастівської міської ради, допущено до конкурсу Бюджету участі 2019 року робочою групою з питань розробки основних положень та принципів громадського бюджету. На своєму засіданні, проведеному вчора, група також визначила пункт для голосування за проекти. Ним стане Центр Надання Адміністративних послуг виконавчого комітету Фастівської міської ради.

Встановлено режим його роботи, діятиме він  з понеділка по п’ятницю з 8:00 по 17:00 години,  а в суботу з 8:00 по 15:00 години, працюватиме без перерви, лише у неділю – вихідний. Голосування розпочнеться вже 1 вересня і триватиме до 30 числа цього ж місяця.

Отже, на погодження фастівчан і подальшу, у випадку їхньої достатньої підтримки, реалізацію будуть подані такі задумки.

Перелік великих проектів:

 • «Благоустрій території в сквері ім. Д.Григоренка», проектом передбачається,  благоустрій спортивного і дитячого майданчика в мікрорайоні Кадлубиця в сквері Д.Григоренка, бюджет проекту- 231 400 грн.
 • «Монтаж пішохідного мосту на гавані річки Унава», проектом передбачається, вже готових конструкцій над водою річки Унава, для чудового проведення часу з прекрасним краєвидом на місто Фастів, бюджет проекту – 300 тис. грн.
 • «Облаштування частини пляжу №2 дерев`яним покриттям в мікрорайоні Казнівка», проектом передбачається, облаштування пляжної зони дерев’яним покриттям для комфортного відпочинку різних категорій та вікових груп населення на березі річки Унава, бюджет проекту – 300 тис. грн.
 • «Сонячне дерево», проектом передбачається, сонячні панелі, які й генеруватимуть енергію, автономна  зарядна станція, нічне освітлення, що підвищить безпеку околиці та зробить ділянку більш зручною, бюджет проекту – 170095 грн.
 • «Облаштування каплички на Інтернаціональному кладовищі», проектом передбачається, дерев’яна каплиця ( для відспівування померлих душ), в середині якої буде розміщено образи святих, та встановлення підсвідчників, бюджет проекту- 300 тис. грн.
 • «Завокзалля не смітник!» облаштування площадки для сміттєвих баків, бюджет проекту-173700 грн.
 • «Фастів без сміття», проектом передбачається, встановлення баків для сортування сміття. Налагоджння логістики для вивезення та реалізації вторинної сировини. Проведення агітаційних заходів серед населення, бюджет проекту- 298750 грн.
 • «Інтерактивний музей під відкритим небом винахідника світового рівня Миколи Бенардоса», проектом передбачається,облаштування музею під відкритим небом, бюджет проекту – 299998 рн.
 • «Музейний простір», проектом передбачається впорядкування подвір’я Фастівського державного краєзнавчого музею тротуарною плиткою, зоною відпочинку та сценою для проведення різнопланових заходів музею (ярмарок народних звичаїв, майстер-класів, виставок просто неба, презентацій, лекцій, музичних вечорів та театральних вистав тощо) для фастівчан та гостей нашого міста, бюджет проекту -300 тис. грн.
 • «Конференц – зала МІКС (міський інтерактивно-культурний соціопростір)», проектом передбачається, створення комфортного багатофункціонального, універсального (полівалентного) простору для організації інтерактивних, пізнавальних, розважальних, урочистих заходів, учнівських, батьківських та педагогічних форумів, реалізації культурно-просвітницьких потреб громади за допомогою сучасних аудіовізуальних технологій, бюджет проекту – 300 тис. грн.
 • «Воркаут центр», проектом передбачається, розвиток здорової та спортивної молоді де усі бажаючі зможуть безкоштовно розвиватися не залежно від пори року, бюджет проекту –  195 тис. грн.
 • «Дитячий простір», проектом передбачається,встановлення сучасних ігрових комплексів, бюджет проекту – 300 тис.грн.
 • «Спортивний майданчик (футбольне та волейбольне поле),проектом передбачається облаштування міні футбольного поля з огорожею; волейбольний майданчик, бігова доріжка,лавки для відпочинку, бюджет проекту –  255525 грн.

Перелік малих проектів Бюджету участі :

 • «Білірубінометр для немовлят та придбання неонатального монітору для новонароджених фастівчан», проектом передбачається, придбання для новонароджених дітей пологового відділення інструменту для вимірювання білірубіну (жовтяниці) безболісним методом та придбання неонатального монітору пацієнта для палати новонароджених, для визначення артеріального тиску, пульсаксиметрії (насиченість киснем крові), ЕКГ новонародженого, визначення частоти дихання, серцевих скорочень, бюджет проекту- 150 тис. грн.
 • Навіси для колясок в лікарні, проектом передбачається створення належних умов для відвідування дитячої поліклініки, шляхом облаштування навісів для дитячих колясок, бюджет проекту- 102 196 грн.
 • Інформаційна дошка пам`яті Д.Григоренка проектом передбачається, встановлення дорожнього  вказівника на перехресті вул. Житомирська – вул. Бояринцева, біля скверу ім. Д. Григоренка відповідно до європейських стандартів (українською та англійською мовами) та інформаційної дощки для висвітлення громадсько-суспільного життя міста мікрорайону Кадлубиця та історичної пам`ятки видатних мешканців мікрорайону, бюджет проекту –  150 тис. грн.
 • Тіньові паруса на 2-му пляжі річки Унава, проектом передбачається, створення комфортної зони відпочинку для родини на березі річки Унава. Мальовничий куточок для відпочинку та проведення дозвілля, бюджет проекту – 150 тис.грн.
 • Позначки при в`їзді та мапа мікрорайону Казнівка, проектом передбачається, встановлення металевої опори на якій будуть розміщенні таблички із назвами туристичних, освітніх та релігійних об`єктів мікрорайону, а саме: «Церква Святого Воскресіння», «ЗОШ №7 ГАРТ», «Реабілітаційний центр», «Рекреаційна зона відпочинку річки «Унава»»., також буде розміщена мапа мікрорайону. Таблички будуть написані відповідно до Європейських стандартів, а саме українською і англійською мовами, бюджет проекту- 150 тис. грн.
 • Встановлення гербів мікрорайону Заріччя, бюджет проекту- 150 тис. грн.
 • Студія Фастів Мультфільм студія з виробництва мультфільмів та ігрового кіно з анімацією, проектом передбачається, виробництво мультфільмів, бюджет пректу – 149730 грн.
 • Сучасний музей, проектом передбачається, Закупівля сучасної техніки для проведення різнопланових заходів музею (майстер-класів, презентацій, лекцій, семінарів, відкритих уроків, музичних вечорів та театральних вистав тощо) для фастівчан та гостей нашого міста бюджет проекту – 150 тис. грн.

Перелік освітянських проектів Бюджету участі в 2019 року

 • Пташина сім`я, в ході проекта учасники (учні середніх класів шкіл Фастова) побудують з наданих їм матеріалів 500 будинків для птахів, і за допомогою батьків встановлять їх, бюджет проекта – 150 тис. грн.
 • Створення сучасного навчального хіміко-біологічного інноваційного комплексу Фастівської ЗОШ IIII ступенів №5, проектом передбачається, проведення різноманітних навчань, досліджень, обмінів досвідом та формування осередку екологічної культури і свідомості фастівчан, бюджет проекту – 225 тис. грн.
 • Реконструкція актової зали НВК «Ліцей інформаційних технологій – Спеціалізована загальноосвітня школа IIII ступенів №9», проектом передбачається, реконструкцію актової зали та створення комфортних умов для забезпечення змістовного дозвілля і проведення культурно-просвітницьких заходів, бюджет проект-225 тис.грн.
 • Інтерактивний центр розвитку, проектом передбачається, створення єдиного інформаційного простору садочка №6 «Казка», бюджет проекта – 225 тис.грн.
 • Створення омріяного стадіону в ЗОШ №3, встановлення спортивного комплексу, бюджет проекта – 224 300 грн.
 • Розвиток фітнес клубу мікрорайону Казнівки, проектом передбачається, створення сприятливих умов для занять різноманітними формами оздоровлення, фізичною культурою і видами спорту як дітей так і молоді, бюджет проекту – 225 тис. грн.
 • «Безпека дитини-спокійна родина!», проектом передбачається облаштування металевої огорожі в садочку №5, бюджет проекту- 225 тис. грн.
 • Містечко розваг, проектом передбачається, на території закладу дошкільної освіти №10 ” Малятко” побудова спортивно-ігрового комплекса повинна надати дітям, їх батькам та всім бажаючим можливість розважатися, оздоровлюватися та розвивати майбутнє покоління мікрорайону. Створити комфортні умови здорового та активного дозвілля для дітей різного віку  (забезпечення дітей здорових умов перебування на свіжому повітрі, для зміцнення їх організму, правильного фізичного розвитку, а також для розумного проведення дозвілля в колективі їх однолітків), бюджет проекту – 225 тис. грн.

  БІЛЬШЕ НОВИН

  ДИВИТИСЬ