15 серпня стартує конкурс відео робіт до Дня міста «Люблю Фастів»

• 13.08.2019

Привітай своє місто з Днем народження!

15 серпня стартує конкурс відео робіт до Дня міста «Люблю Фастів».

Готуйте відеоролики-привітання рідного міста з Днем народження та надсилайте нам на електронну адресу fmr.zmi@gmail.com!

Кращу відеороботу оберуть фастівчани за допомогою рейтингового голосування!

Умови участі у конкурсі та порядок проведення конкурсу

• Підготовку і проведення конкурсу здійснює відділ з питань інформаційного забезпечення та по роботі зі ЗМІ Фастівської міської ради
  • Участь у конкурсі не має будь-яких обмежень
  • Конкурс проводиться з 15 серпня по 15 вересня 2019 року
  • початок прийому робіт – 15 серпня 2019 року
  • закінчення прийому – 15 вересня 2019 року
  • рейтингове голосування — з 16 вересня до 20 вересня 2019 року (включно)
  • нагородження переможця – 21 вересня 2019 року, під час святкування Дня міста.
    • Для участі у конкурсі учасникам необхідно подати на електронну адресу fmr.zmi@gmail.com заявку на участь у конкурсі відеоробіт «Люблю Фастів» за зразком, що наводиться у додатку.

До заявки необхідно додати відеороботу у форматі .mp4.

Вимоги до роботи:

• відеоробота повинна мати назву;
  • тривалість відеоролику не більше 3 хв;
  • формат відеофайлу .mp4;
  • відео- та аудіодоріжки належної якості;
  • забороняється подавати на Конкурс роботи, які пропагують будь-яке насильство, дискримінацію, негативне ставлення до довкілля, містять політичну чи комерційну рекламу, матеріали, які порушують авторські права, відеороботи із негативним забарвленням.
    • Організатори конкурсу підтверджують отримання листів із конкурсними роботами упродовж однієї доби від часу відправлення листа. Підтвердження надається у вигляді зворотнього електронного листа відправникові з повідомленням про отримання роботи. У випадку неотримання такого повідомлення автори робіт або інші особи, які їх відправляли, можуть звернутися за довідками, використовуючи контактні дані: роб.тел: (04565)6-23-75.
    • Організатори конкурсу залишають за собою право відмовити учаснику конкурсу у допуску відеороботи до участі у конкурсі з обґрунтуванням причини. Про це учасник буде повідомлений електронною поштою.

Порядок визначення переможців конкурсу

3.1. Оцінку матеріалів на відповідність проводить організатор конкурсу – працівники відділу з питань інформаційного забезпечення та по роботі зі ЗМІ Фастівської міської ради.

3.2. Усі відеороботи, надіслані на конкурс, будуть оприлюднені у соціальній мережі Фейсбук на сторінці Фастівської міської ради, на ю-туб каналі «Фастівський МВК» та на екрані громадського демократичного простору «П’ятачок демократії».

3.3. Переможець буде визначений за допомогою рейтингового голосування фастівчан. Голосування відбуватиметься у соціальній мережі Фейсбук.

Нагородження переможців конкурсу

4.1  Переможець конкурсу буде нагороджений подякою і заохочувальним подарунком.

4.2  Офіційне оголошення результатів конкурсу та нагородження переможців відбудеться 21 вересня, під час святкування Дня міста.

Заявку шукайте ТУТ: http://www.fastiv-rada.gov.ua/pro-oholoshennia-miskoho-konkursu-videorobitdo-dnia-mista-liubliu-fastiv/