23 травня – засідання Громадської ради

• 13.05.2019

У четвер, 23 травня 2019 року о 14.00 в приміщенні актової зали адмінбудинку рад відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Фастівської міської ради.

1. Про співпрацю соціальних працівників та громадськості у вирішенні проблем сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Доповідає: Бортовська Ж.П. – директор Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

1. Про хід виконання міської цільової Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018-2022 роки.

Доповідає: Долгій С.О. – завідувач сектору з надзвичайних ситуацій.

3.  Про роботу екрану «П’ятачок демократії».

Доповідає: Авксентюк  Т.В. – начальник відділу з питань інформаційного забезпечення та по роботі зі ЗМІ.

4. Про припинення повноважень Громадської ради четвертого скликання при виконавчому комітеті Фастівської міської ради.

Доповідає: Скурська Л.М. – голова Громадської ради.

5. Р і з н е.