42 набори персональних комп’ютерів для роботи лікарів будуть передані до Фастівської ЦРЛ

• 12.08.2019

Закуплені за кошти міського бюджету Фастова та передані до Центральної районної лікарні будуть повні комплекти ПК, до складу яких входитимуть системний блок, монітор, аксесуари, мережевий фільтр та багатофункціональний пристрій.

Таке рішення було прийнято у п’ятницю, 9 серпня, під час засідання виконавчого комітету для того, щоб мешканці міста могли отримувати безкоштовні послуги (діагностика та лікування) на вторинній ланці медичної допомоги.

*первинна ланка – сімейні лікарі, терапевти, педіатри

вторинна ланка – «вузькі» спеціалісти, стаціонарне лікування

Варто зазначити, що техніку закуплено у відповідності до тих технічних умов, які були надані керівництвом лікарні.

А так як лікарня є закладом районним (знаходиться на балансі Фастівської райради), техніку буде передано в оренду на умовах безоплатного користування