Свято обдарованих дітей «Талант. Освіта. Творчість»

16 травня у Фастові відбувся загальноміський фестиваль «Талант. Освіта. Творчість».

Громада міста вітала дітей, які щодня трудяться над собою, розвиваються та інтелектуально збагачуються, формуючи майбутню еліту, творчий потенціал нації. Відзначалися переможці різних рівнів змагань, олімпіад, конкурсів, фестивалів тощо. Загалом, діти отримали нагороди у сферах освіти, культури та спорту.

На свято до фастівчан завітали поважні гості – делегація очільників Валецького повіту із Польщі, з яким вже кілька років фастівчани мають тісну і плідну співпрацю, зокрема, у напрямку обміну талановитою та обдарованою молоддю. Під час церемонії відкриття фестивалю пан Богдан звернувся до фастівчан із урочистою промовою та наголосив на тому, що Польща активно підтримує Україну на шляху євроінтеграції, а дружній нашому місту повіт Валч усіляко допомагатиме Фастову у його ініціативах.

Творчі подарунки переможцям презентували студія мод «Fashion Queens», студія східного танцю «Бахіра», Народний ансамбль бального танцю «Діана» та солісти Олександра Гречіна і Олександр Курбет.

Список дітей – переможців Міжнародних, Всеукраїнських,

 обласних фестивалів, конкурсів, змагань, олімпіад, першостей тощо для нагородження відзнаками та заохоченнями міського голови

до Свята обдарованої дитини

 

№ п/пПІБМісцеНазва конкурсів, олімпіад, змагань
КУЛЬТУРА

КЗ ФМР “Фастівська дитяча музична школа”

1.Вокальний ансамбль “Любисток”

Бабська Дарія

Строкач Ірина

Задонська Юліана

Верховська Надія

Кравчук Олександра

Коптілова Владислава

Степаненко Дар’я

 

1Міжнародний конкурс вокального та хорового мистецтва ім. Івана Козловського
2.Коптілова Владислава1Міжнародний конкурс-фестиваль “New Year Stars”

 

3.Гречіна Олександра1Міжнародний фестиваль-конкурс “Джерело надій”
1Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв “Перлина Поділля”
3Всеукраїнський конкурс-огляд юних піаністів ім. Олени Вериківської
3ХХІІ обласний фестиваль-конкурс дитячої творчості “Дебют”

 

4.Рябець Таїсія3Міжнародний фестиваль-конкурс класичної музики, танцю та декоративно-прикладного мистецтва “Талановиті діти України”

 

5.Герасименко Софія2Міжнародний фестиваль-конкурс “Україна єднає світ”

 

6.Древецька Діана1Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв “Соняшник”
1Міжнародний конкурс-фестиваль “Весняний калейдоскоп”
ПереможецьВсеукраїнський конкурс-огляд юних піаністів ім. Олени Вериківської
1ХХІІ обласний фестиваль-конкурс дитячої творчості “Дебют”

 

7.Іващенко Павло1Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв “Соняшник”

 

8.Собченко Анна1Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв “Соняшник”
1Міжнародний конкурс-фестиваль “Весняний калейдоскоп”
2ХХІІ обласний фестиваль-конкурс дитячої творчості “Дебют”

 

9.Устименко Дмитро3Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв “Соняшник”

 

10Бойчекно Дмитро2Всеукраїнський конкурс-огляд юних піаністів ім. Олени Вериківської
3IV регіональний конкурс молодих піаністів “Весна в Уваровському домі”
1ХХІІ обласний фестиваль-конкурс дитячої творчості “Дебют”

 

11.Верховська Надія2IV Всеукраїнський відкритий фестиваль-конкурс сучасної патріотичної пісні “Шамраївські зорі”
1Всеукраїнський конкурс-фестиваль дитячої творчості “Зоряний старт”
3Обласний етап Всеукраїнського конкурсу “Яскраві діти України”

 

12.Дубчак Анастасія115 Всеукраїнська музична олімпіада “Голос країни”
111 Міжнародний фестиваль “Морська раковина”

 

13.Курбет Олександр2ІІІ Всеукраїнський відкритий вокальний та хоровий конкурс “VOCAL.UA”

 

14.Алєксєєва АннаПереможецьВсеукраїнський конкурс-огляд юних піаністів ім. Олени Вериківської
2ХХІІ обласний фестиваль-конкурс дитячої творчості “Дебют”
ПереможецьФестиваль фортепіанної музики “Весняні голоси”

 

15.Білоквітка ТетянаПереможецьВсеукраїнський конкурс-огляд юних піаністів ім. Олени Вериківської
2ХХІІ обласний фестиваль-конкурс дитячої творчості “Дебют”

 

 

 

 

16.Наливайко СоломіяПереможецьВсеукраїнський конкурс-огляд юних піаністів ім. Олени Вериківської
2Міжнародний фестиваль-конкурс “Оберіг любові”

 

17.Якібчук Назарій2ХХІІ обласний фестиваль-конкурс дитячої творчості “Дебют”

 

18.Андрощук Євгенія3ХХІІ обласний фестиваль-конкурс дитячої творчості “Дебют”

 

19.Ансамбль “Натхнення”:

Самара Володимир

Сінічекно Анна

Карлаш Іван

 

3ХХІІ обласний фестиваль-конкурс дитячої творчості “Дебют”
20.Галацан Владислав1ХХІІ обласний фестиваль-конкурс дитячої творчості “Дебют”

 

21.Галацан Максим1ХХІІ обласний фестиваль-конкурс дитячої творчості “Дебют”

 

22.Головко Денис2ХХІІ обласний фестиваль-конкурс дитячої творчості “Дебют”

 

23.Булгаков Михайло2ХХІІ обласний фестиваль-конкурс дитячої творчості “Дебют”

 

24.Тріо акордеоністів:

Булгаков Михайло

Боржимський Іван

Совенко Микита

 

3ХХІІ обласний фестиваль-конкурс дитячої творчості “Дебют”
25.Трідгардт Анастасія3ХХІІ обласний фестиваль-конкурс дитячої творчості “Дебют”

 

26.Колесник Анна2ХХІІ обласний фестиваль-конкурс дитячої творчості “Дебют”

 

27.Нечай Дар’я3ХХІІ обласний фестиваль-конкурс дитячої творчості “Дебют”

 

28.Задонська Юліана2ХХІІ обласний фестиваль-конкурс дитячої творчості “Дебют”

 

29.Вокальний дует:

Лимар Іван

Марцинюк Юліан

1ХХІІ обласний фестиваль-конкурс дитячої творчості “Дебют”
30.Березанська Владислава2ХХІІ обласний фестиваль-конкурс дитячої творчості “Дебют”

 

 

31.Іванета Віталіна3ХХІІ обласний фестиваль-конкурс дитячої творчості “Дебют”

 

32.Кучма Людмила3ХХІІ обласний фестиваль-конкурс дитячої творчості “Дебют”

 

33.Лимар Іван3ХХІІ обласний фестиваль-конкурс дитячої творчості “Дебют”

 

34.Денисюк Нікіта2ХХІІ обласний фестиваль-конкурс дитячої творчості “Дебют”

 

35.Вілінська Олександра2ХХІІ обласний фестиваль-конкурс дитячої творчості “Дебют”

 

36.Заїка Яна2ХХІІ обласний фестиваль-конкурс дитячої творчості “Дебют”

 

37.Федорук Олег2ХХІІ обласний фестиваль-конкурс дитячої творчості “Дебют”

 

38.Пасічник БогданПереможецьХХІІ обласний фестиваль-конкурс дитячої творчості “Дебют”

 

39.Косяк Анастасія3Міжнародний фестиваль-конкурс “Оберіг любові”

 

40.Бакуревич Роберт2Міжнародний фестиваль-конкурс “Оберіг любові”
2Міжнародний фестиваль-конкурс “Духовні  джерела”

 

 

КЗ ФМР “Фастівський міський Палац культури”

та міські громадські творчі студії

1.Народний шоу-балет “Сатос”

1.      Шкіра Анна

2.      Костюченко Вікторія

3.      Макаренко Катерина

4.      Риженко Давид

5.      Федонюк Аліна

6.      Галкіна Анна

7.      Магда Анна

8.      Мартиненко Вероніка

9.      Работнікова Софія

10.  Солодєєва Олександра

11.  Кряжевських Ростислав

12.  Свертока Катерина

 

 

 

2V Міжнародний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва “GLOBAL – DANCE”
3ІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс Соло-виконавців, малих форм та творчих колективів інструментального, вокального та хореографічного мистецтва “STARS OF YAREMCHE”.
2.Студія естрадного та народного співу “Лілея”

1.      Максюк Руслана

2.      Рай Олександра

3.      Дабіжа Олександра

4.      Ахрамович Олександра

5.      Бондарук Вікторія

6.      Шелешей Ірина

7.      Анашкіна Марія

8.      Рябич Анастасія

9.      Діденко Анна

10.  Волкова Вероніка

11.  Наливайко-Ляхович Софія

12.  Притуленко Марія

 

1ІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс Соло-виконавців, малих форм та творчих колективів інструментального, вокального та хореографічного мистецтва “STARS OF YAREMCHE”.
3.Зразковий театр-студія “Дзвіночок”

1. Мироненко Олександра

2. Салій Варвара

3. Даниленко Антон

4. Корецька Каріна

5. Павленко Анастасія

6. Боровіцька Катерина

7. Савич Єгор

8. Чернецька Олександра

9. Товстуха Давид.

10. Бондаренко Еліза

 

3ХІХ обласний огляд-конкурс читців імені тараса Шевченка
4.Зразковий ансамбль народного танцю “Унавушка”

1.      Пустовіт Назар

2.      Самара Володимир

3.      Беланенко Оля

4.      Сердинська Каріна

5.      Малярик каріна

6.      Соломатова Маргарита

7.      Паламарчук Марія

8.      Халабурда Наталія

9.      Голуб Вікторія

10.  Стрельцова Вікторія

11.  Маєвська Анастасія

12.  Туманенко Дар’я

13.  Бурка Маргарита

14.  Мірзаходжієва Ділноза

15.  Мартинюк Аліна

16.  Гойда Ірина

17.  Яковчук Діана

 

1Всеукраїнський хореографічний фестиваль-конкурс для дітей та молоді “Галицькі фрески”.

 

Гран пріМіжнародний дитячо-юнацький фестиваль-конкурс ”Світ. Мистецтво. Море”.
1Перший дитячо-юнацький вокально-хореографічний фестиваль “Родина імені Назарія Яремчука”.
1Міжнародний конкурс-змагання “Brilliant Kiev Dance Cup”, стилізований народний танець “Василина”
1Міжнародний конкурс-змагання “Brilliant Kiev Dance Cup”,

народний танець “Чобітки”

 

 

 

 

5.Зразковий вокально-хореографічний ансамбль “Калиновий віночок”

1.      Іванькова Анастасія

2.      Чечко Анастасія

3.      Мойса Анна

4.      Кобилінська Яна

5.      Борисюк Катерина

6.      Актюріна Аліна

7.      Стрельбіцька Юлія

8.      Дакал Роман

9.      Шевченко Катерина

10.  Ткаченко Анастасія

11.  Зайченко Михайло

12.    Бондарчук Владислав

2Другий фестиваль українського народного танцю “Гопак фест”, танець “Поліський з рогачами”
1Всеукраїнський фестиваль хореографічного мистецтва “Зірки Карпат – 2019” (вік 10-13 років)
1Всеукраїнський фестиваль хореографічного мистецтва “Зірки Карпат – 2019” (вік 14-17 років)
1Всеукраїнський фестиваль хореографічного мистецтва “Зірки Карпат – 2019” (змішана вікова категорія)
1ІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс “Чубинський fest”, танець “Гопак” змішана вікова категорія
Гран-пріІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс “Чубинський fest”, танець “Маруся Богуславка” третя вікова категорія
3IV тур V чемпіонату України з хореографічного мистецтва “ART dance 2019”.

 

6.Студія східного танцю “Бахіра”

1.      Дабіжа Олександра

2.      Шулежко Поліна

3.      Кельвич Надія

4.      Бондар Катерина

5.      Сподіна Софія

6.      Усольцева Дар’я

7.      Гапонова Ліза

8.      Обухівська Софія

 

1Відкритий фестиваль східного танцю “BLACK DIAMOND” в категорії Формейшн Ювенали програма Ф’южн

 

1Відкритий фестиваль східного танцю “BLACK DIAMOND” в категорії Формейшн Ювенали програма Вільна танцювальна композиція
1Oriental Dance Festival “SOLARIS – 2018” категорія Групи – Ювенали, програма – вільна танцювальна композиція
2Всеукраїнський фестиваль східного танцю “Парад шкіл України – 2018” категорія – Візитна карточка школи.

 

7.Павленко Лейла – солістка студії східного танцю “Бахіра”2Конкурс “THE WAY to the stars” категорія Табла Ювенали 2 Соло
1Чемпіонат України – 2018 категорія Ювенали 1 відкрита ліга програма Соло-табла
2Чемпіонат України – 2018 категорія Ювенали 1 відкрита ліга програма Неєгипетський фольклор
1Відкритий фестиваль східного танцю “BLACK DIAMOND” в категорії Ювенали Вища ліга програма Неєгипетський фольклор

 

2Відкритий фестиваль східного танцю “BLACK DIAMOND” в категорії Ювенали Вища ліга програма Соло-табла
1Відкритий фестиваль східного танцю “BLACK DIAMOND” в категорії Ювенали Вища ліга програма Raqs Sharqi
1Відкритий фестиваль східного танцю “BLACK DIAMOND” в категорії Ювенали Вища ліга програма Імпровізація Табла-соло
1Міжнародний фестиваль східного танцю “Східний експрес” в категорії Ювенали вища ліга програма Неєгипетський фольклор
1Міжнародний фестиваль східного танцю “Східний експрес” в категорії Ювенали вища ліга програма Соло-табла
1Міжнародний фестиваль східного танцю “Східний експрес” в категорії Ювенали вища ліга програма Raqs Sharqi
1Міжнародний фестиваль східного танцю “Східний експрес” в категорії Ювенали вища ліга програма Імпровізація Табла-соло
2Oriental Dance Festival “SOLARIS – 2018” категорія Групи – Ювенали відкрита ліга, програма – Raqs Sharqi
2Oriental Dance Festival “SOLARIS – 2018” категорія Групи – Ювенали відкрита ліга, програма – Соло-табла
2Oriental Dance Festival “SOLARIS – 2018” категорія Групи – Ювенали відкрита ліга, програма – імпровізація
1Конкурс “THE WAY to the stars” категорія імпровізація під оркестр Ювенали соло дебют Золотий Фінал

 

8.Іщенко Анастасія – солістка студії східного танцю “Бахіра”ПереможецьАкція “Людина року УАВСТ – 2018” в номінації Юніори Відкрита ліга
1Відкритий фестиваль східного танцю “BLACK DIAMOND” в категорії Юніори Вища ліга програма соло-табла
2Відкритий фестиваль східного танцю “BLACK DIAMOND” в категорії Юніори Вища ліга програма Неєгипетський фольклор

 

 

1Відкритий фестиваль східного танцю “BLACK DIAMOND” в категорії Юніори Вища ліга програма Імпровізація Табла-соло
1Відкритий фестиваль східного танцю “BLACK DIAMOND” в категорії Юніори Вища ліга програма Імпровізація
1Відкритий фестиваль східного танцю “BLACK DIAMOND” в категорії Юніори Вища ліга програма естрадна пісня
2Міжнародний фестиваль східного танцю “Східний експрес” в категорії Юніори вища ліга програма естрадна пісня
2Міжнародний фестиваль східного танцю “Східний експрес” в категорії Юніори вища ліга програма Raqs Sharqi
1Міжнародний фестиваль східного танцю “Східний експрес” в категорії Юніори вища ліга програма імпровізація табла-соло
2Міжнародний фестиваль східного танцю “Східний експрес” в категорії Юніори вища ліга програма Соло-табла
2Міжнародний фестиваль східного танцю “Східний експрес” в категорії Юніори вища ліга програма неєгипетський фольклор
3Міжнародний фестиваль східного танцю “Східний експрес” в категорії Юніори відкрита ліга програма неєгипетський фольклор
1Міжнародний фестиваль східного танцю “Східний експрес” в категорії Юніори відкрита ліга програма імпровізація
3Міжнародний фестиваль східного танцю “AL HAYAT FESTIVAL – 2019”КАТЕГОРІЯ Юніори  вища ліга програма – імпровізація Табла-соло
2Міжнародний фестиваль східного танцю “AL HAYAT FESTIVAL – 2019”КАТЕГОРІЯ Юніори  вища ліга програма – імпровізація
2Міжнародний фестиваль східного танцю “SCHEHERAZADE – 2019” у категорії Юніори Вища ліга у    програмі – неєгипетський фольклор

 

 

2Міжнародний фестиваль східного танцю “SCHEHERAZADE – 2019” у категорії Юніори Вища ліга у    програмі – естрадна пісня
2Конкурс “THE WAY to the stars” категорія імпровізація під дарбуку  Юніори 1 соло
1Конкурс “THE WAY to the stars” категорія імпровізація під оркестр Юніори Соло дебют Золотий Фінал
1Конкурс “THE WAY to the stars” категорія неєгипетський фольклор Юніори 1  соло
2Конкурс “THE WAY to the stars” категорія естрадна пісня Юніори 1 соло
2Міжнародний фестиваль східного танцю “INTER GALACTIC BELLYDANCE” в категорії Юніори Відкрита ліга програма Неєгипетський фольклор
1Міжнародний фестиваль східного танцю “INTER GALACTIC BELLYDANCE” в категорії Юніори Відкрита ліга програма імпровізація під дарбуку
1Фестиваль “Indian dance festival “Bellywood festival” в номінації Юніори ОЛ
1Фестиваль “Indian dance festival “Bellywood festival” в номінації Юніори ОЛ імпровізація RS
1Фестиваль “Indian dance festival “Bellywood festival” в номінації Юніори ОЛ шоу
2Фестиваль “Indian dance festival “Bellywood festival” в номінації Юніори ОЛ табла
1Фестиваль “Indian dance festival “Bellywood festival” в номінації Юніори ОЛ неєгипетський фольклор
1Oriental Dance Festival “SOLARIS – 2018” категорія Групи – Юніори відкрита ліга, програма – естрадна пісня
1Oriental Dance Festival “SOLARIS – 2018” категорія Групи – Юніори відкрита ліга, програма – Raqs Sharqi
1Oriental Dance Festival “SOLARIS – 2018” категорія Групи – Юніори відкрита ліга, програма show Bellydance
Oriental Dance Festival “SOLARIS – 2018” категорія Групи – Юніори відкрита ліга, програма Шаабі-Баладі

 

9.Матушевич Дар’я – солістка студії східного танцю “Бахіра”

 

3Міжнародний фестиваль східного танцю “AL HAYAT FESTIVAL – 2019” Категорія Юніори  вища ліга,  програма Raqs Sharqi
1Міжнародний фестиваль східного танцю “AL HAYAT FESTIVAL – 2019” Категорія Юніори  вища ліга,  програма Соло-табла
1Міжнародний фестиваль східного танцю “AL HAYAT FESTIVAL – 2019” Категорія Юніори  вища ліга,  програма імпровізація Табла-соло
1Міжнародний фестиваль східного танцю “AL HAYAT FESTIVAL – 2019” Категорія Юніори  вища ліга,  програма естрадна пісня
2Міжнародний фестиваль східного танцю “AL HAYAT FESTIVAL – 2019” Категорія Юніори  вища ліга,  програма Шаабі-Баладі
1Міжнародний фестиваль східного танцю “SCHEHERAZADE – 2019” у категорії Юніори 2 Відкрита ліга у    програмі – імпровізація Табла-соло
2Міжнародний фестиваль східного танцю “SCHEHERAZADE – 2019” у категорії Юніори 2 Відкрита ліга у    програмі – Соло табла
2Міжнародний фестиваль східного танцю “SCHEHERAZADE – 2019” у категорії Юніори 2 Відкрита ліга у    програмі – естрадна пісня
2Чемпіонат України – 2018 УАВСТ

категорії Юніори 2 Відкрита ліга у    програмі – імпровізація під дарбуку

3категорії Юніори 2 Відкрита ліга у    програмі – Соло-табла
1Конкурс “THE WAY to the stars” категорія імпровізація під оркестр Юніори Соло Дебют Золотий фінал
2Конкурс “THE WAY to the stars” категорія естрадна пісня Юніори 2 соло
3Конкурс “THE WAY to the stars” категорія імпровізація під дарбуку Юніори 2 соло
2Oriental Dance Festival “SOLARIS – 2018” категорія Групи – Юніори відкрита ліга, програма – Raqs Sharqi
3Oriental Dance Festival “SOLARIS – 2018” категорія Групи – Юніори відкрита ліга, програма – Шаабі-Баладі
2Oriental Dance Festival “SOLARIS – 2018” категорія Групи – Юніори відкрита ліга, програма – естрадна пісня
2Oriental Dance Festival “SOLARIS – 2018” категорія Групи – Юніори відкрита ліга, програма – Raqs Sharqi
2Oriental Dance Festival “SOLARIS – 2018” категорія Групи – Юніори відкрита ліга, програма – імпровізація під дарбуку
2Фестиваль “Indian dance festival “Bellywood festival” в номінації Юніори ОЛ імпровізація Табла
10.Зразковий ансамбль бального танцю “Троянда”

1.      Псарюк Юлія

2.      Гриненко Роман

3.      Аксенков Артем

4.      Кучеренко Юліана

5.      Астапов Максим

6.      Ситник Яна

7.      Білоус Олександр

8.      Саміленко Вероніка

9.      Башинський Ярослав

10.  Ільїна Віталіна

11.  Гайдай Анна

12.  Гайдай Анатолій

13.  Куцупалов Ілля

14.  Кайдаш Єлизавета

15.  Данилюк Артем

16.  Авксентюк Вероніка

 

1І Всеукраїнський фестиваль-конкурс соло-виконавців, малих форм та творчих колективів інструментального, вокального та хореографічного мистецтва “Перлина Закарпаття” (старша категорія).
2І Всеукраїнський фестиваль-конкурс соло-виконавців, малих форм та творчих колективів інструментального, вокального та хореографічного мистецтва “Перлина Закарпаття” (середня категорія)
2IV тур V чемпіонату України з хореографічного мистецтва “ART dance 2019”.
3ІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв “Перлина Поділля”
2Міжнародний фестиваль-конкурс “Зірковий парад”
11.Народний ансамбль бального танцю “Діана”

1.      Пікурова Софія

2.      Стеценко Богдан

3.      Попова Валерія

4.      Скурський Максим

5.      Лазовська Юлія

6.      Козлов Андрій

7.      Ткачук Наталія

8.      Горабек Богдан

9.      Володько Тетяна

10.  Рудак Микола

11.  Романюк Катерина

12.  Розовик Володимир

13.  Мандзюк Софія

14.    Мартиненко Михайло

1Міжнародний конкурс-фестиваль “Pro Fest Chapkis”
1VI Всеукраїнський багатожанровий мистецький фестиваль-конкурс “Розмаїті Самоцвіти”
2Всеукраїнський вокально-хореографічний конкурс “Vivat юний талант”,  композиція “Сюїта”, середня вікова категорія
3Всеукраїнський вокально-хореографічний конкурс “Vivat юний талант”,  композиція “Повільний вальс”, середня вікова категорія

 

 

2Міжнародний конкурс танцю “Dance competition”- Київ – 2019, композиція “Сюїта”, вікова категорія – від 10 до 12 років
1Міжнародний конкурс танцю “Dance competition”- Київ – 2019, композиція “Повільний вальс”, вікова категорія – від 10 до 12 років
12.Дует Дерезін Андрій та Мазаєва Діана – вихованці студії спортивного бального танцю “Олімп”1Турнір “Uman Dance Cup 2018”, категорія Ювенали 2Е, програма – латина
1Турнір “Uman Dance Cup 2018”, категорія Ювенали 2Е, програма – Стандарт
1Турнір “ODESSA SPRING CHAMPIONSHIP 2018” , Категорія – Ювенали 2Н 4 dance

 

1Турнір “ODESSA SPRING CHAMPIONSHIP 2018” , Категорія – Ювенали 2E Lat.
2Турнір “ODESSA SPRING CHAMPIONSHIP 2018” , Категорія – Ювенали 2E St
1Всеукраїнські змагання зі спортивного танцю “Helloween”, категорія Юв-2,

Д Ст.

2Всеукраїнські змагання зі спортивного танцю “Helloween”, категорія Юв-2,

Д Лат

 

13.Дует Чебан Олег та Чорнобай Єлизавета – вихованці студії спортивного бального танцю “Олімп”1Всеукраїнські змагання зі спортивного танцю “Helloween”, категорія ЮН 1+2 Н клас
2Турнір спортивного танцю “Зоряна осінь”, Умань. Категорія Юніори 1Н загального заліку програми
2Турнір “Uman Dance Cup 2018”, категорія Ювенали 2Е, програма – латина

 

14.Прокопець Мілана  солістка студії спортивного бального танцю “Олімп”

 

 

 

 

 

2Турнір “ODESSA SPRING CHAMPIONSHIP 2018” , Категорія – Ювенали 1 Школа 3 dances
2Класифікаційні змагання зі спортивних бальних танців “Кубок Чемпіона”. Категорія Ювенали 1+2 соло Н загальна.

 

 

 

15.Артикула Кароліна – солістка студії спортивного бального танцю “Олімп”1Всеукраїнські змагання зі спортивного танцю “Helloween”, категорія Юв-1 8 Соло ПКЗ
2Відкриті змагання зі спортивних танців “Freedom to Dance Ukrainian dance festival 2018”

 

16.Даниленко Олександра – солістка студії спортивного бального танцю “Олімп”1Турнір “Uman Dance Cup 2018”, категорія Ювенали 2, Соло Е, програма – латина
1Турнір “Uman Dance Cup 2018”, категорія Ювенали 2, Соло Е, програма – стандарт
1Всеукраїнські змагання зі спортивного танцю “Helloween”, категорія Юв-2, Соло – Н клас
1Чемпіонат України серед школярів та студентів. Категорія Юв-1, Соло Е Чемпіонат Лат.
2Чемпіонат України серед школярів та студентів. Категорія Юв-1, Соло Е Чемпіонат Ст.
2Класифікаційні змагання зі спортивних бальних танців “Кубок Чемпіона”. Категорія Ювенали 1+2 соло Е стандарт
26й Всеукраїнський турнір зі спортивних бальних танців “CHICAGO”. Категорія Соло Ювенали 2Е, європейська програма

 

17.Студія сучасного танцю “DFL” (кер. В. Псарюк,

А. Псарюк)

 

1Міжнародний дитячо-юнацький фестиваль-конкурс “Свято. Мистецтво. Море”. Вікова група до 15 років.
2Міжнародний дитячо-юнацький фестиваль-конкурс “Свято. Мистецтво. Море”. Вікова група до 11 років.
1Міжнародний дитячо-юнацький фестиваль-конкурс “Свято. Мистецтво. Море”. Вікова група до 25 років.
1Міжнародний фестиваль –конкурс талантів “Gold Star Fest” у категорії М -Kids
2Міжнародний фестиваль-конкурс талантів “Gold Star Fest” у категорії Super Star Kids.
2Всеукраїнський конкурс “The challendge chanpionship”. Категорія M-Kids
1Всеукраїнський конкурс “The challendge chanpionship”. Категорія – Super Star Kids.
1Всеукраїнський фестиваль мистецтв. За номер “Шалені пригоди в космічному просторі”.
1Міжнародний конкурс “Dance monsters”.

 

18.Театральна студія “Дивокрай” (кер Д. Псарюк-Ворона)

 

2Всеукраїнський фестиваль-конкурс “Art land fest” в номінації “Естрадний вокал”,  3 вікова категорія.
3Всеукраїнський фестиваль-конкурс “Art land fest” в номінації “Сучасна хореографія”,  2 вікова категорія.
3Всеукраїнський фестиваль-конкурс “Art land fest” в номінації “Театральне мистецтво”,  2 вікова категорія.
3Всеукраїнський фестиваль-конкурс “Art land fest” в номінації “Сучасна хореографія”, змішана вікова категорія.
3Art land fest “Новорічна казка” в номінації “Театральне мистецтво”
3Міжнародний дитячо-юнацький фестиваль-конкурс “Свято. Мистецтво. Море”. Вікова група 5-14 років.

ОСВІТА

КЗ ФМР “Фастівська станція юних натуралістів”

№ п/пПІБМісцеНазва конкурсів, олімпіад, змагань
1.Усик Оксана ОлександрівнаІІІОбласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу

«Український сувенір»

напрям «Сувенірна продукція»

2.Астапова Діана МаксимівнаІІІ

 

 

 

І

Обласний етап Всеукраїнської  виставки-конкурсу

«Новоріча композиція»  номінація «Новорічний вінок»

Обласний етап Всеукраїнської акції «Годівничка». Майстер-клас по виготовленню годівнички

3.

 

 

 

 

 

Солоха Ксенія СергіївнаІІ

 

І

Обласний етап Всеукраїнської  виставки-конкурсу «Новорічна композиція»  номінація «Стилізована ялинка»

Обласний етап Всеукраїнської акції «Годівничка» (годівничка)

4Лось Юлія СергіївнаІОбласний етап ХІІ Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості «Ось мій рідний край, ось мій рідний дім»

номінація «Моя серветка гаптована»

 

 

5.Сажко Вероніка МаксимівнаІОбласний етап ХІІ Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості «Ось мій рідний край, ось мій рідний дім»

номінація «Моя серветка гаптована»

6.Чепель Анастасія ВасилівнаІОбласний етап Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник»
7.Рудік Варвара ОлександрівнаІІОбласний етап Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Кращий пожежний – це ти обережний»
8Кузьмич Лілія ВіталіївнаІІОбласний етап Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Кращий

пожежний – це ти обережний»

9.Муравська Ірина ОлександрівнаІОбласний етап Всеукраїнської акції «Годівничка» (годівничка)
Сажко Вероніка МаксимівнаІІІНаціональний етап ХІІ Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості «Ось мій рідний край, ось мій рідний дім»

номінація «Моя серветка гаптована»

КЗ ФМР “Фастівський центр позашкільної роботи»

№ п/пПІБМісцеНазва конкурсів, олімпіад, змагань
1.Борець Віталіна СергіївнаІІХХІІ Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Джерело надій»
2.Борщенко Аліна ОлександрівнаІІХХІІ Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Джерело надій»
3.Бриль Анна В’ячеславівнаІІХХІІ Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Джерело надій»
ІІIV Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Перлина Поділля»
4.Гаркавенко Ілля СергійовичІобласний етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» – 2019»
5.Глуханюк Ірина ВасилівнаІІХХІІ Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Джерело надій»
6.Голуб Вікторія ВікторівнаІІІобласний етап Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція»
7.Гречіна Олександра Дмитрівна

 

ІIV Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Перлина Поділля»
ІХХІІ Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Джерело надій»
8.Дабіжа Олександра ЮріївнаІобласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»
9.Довгополий Дмитро ВасильовичІобласна виставка промислового дизайну «Арт-факторія 2018»
10.Довженко Дарина СергіївнаІІВсеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Я маю право!»

 

11.Дяченко Марина ЮріївнаІІХХІІ Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Джерело надій»
12.Зозуля Ганна ІгорівнаІІвиставка-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»
13.Маєвська Вікторія ВолодимирівнаІІХХІІ Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Джерело надій»
14.Мельник Ольга АркадіївнаІII (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Кращий пожежний – це ти обережний»
15.Мисюкевич Євгенія ВалеріївнаІIV Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Перлина Поділля»
16.Михайловська  Вікторія СергіївнаІІХХІІ Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Джерело надій»
17.Новаківська Анастасія АндріївнаІІВсеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Я маю право!»
18.Обухівська Софія Русланівна

 

ІIV Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Перлина Поділля»
ІІІХХІІ Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Джерело надій»
19.Охрімчук Аліна ОлександрівнаІІХХІІ Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Джерело надій»
20.Свириденко Вікторія ОлександрівнаІІХХІІ Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Джерело надій»
21.Смоліна Софія ВячеславівнаІІХХІІ Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Джерело надій»
22.Соботюк Анастасія ІванівнаІІХХІІ Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Джерело надій»
23.Ткачук Анна ВіталіївнаІІІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України
24.Товстенко Дарина ОлександрівнаІІХХІІ Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Джерело надій»
25.Усольцев Ілля ВадимовичІвиставка-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»
26.Швець Мар’яна ВячеславівнаІВсеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Я маю право!»
27.Швець Ярослава Вячеславівна,ІВсеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Я маю право!»
28.Шилова Поліна Максимівна

 

ІІIV Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Перлина Поділля»

 

ІІІХХІІ Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Джерело надій»
29.Шпак Марія ВасилівнаІІІобласний етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!»

 

 

КЗ ФМР “Фастівська школа народної майстерності”

№ п/пПІБМісцеНазва конкурсів, олімпіад, змагань
Обласний етап
1.Піроженко Анастасія СергіївнаІVІ регіональний конкурс юних художників «Веселкова палітра», м.Умань
ІІВсеукраїнський конкурс учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої», обласний етап
2.Карачун Вікторія Володимирівна

 

ІІІВсеукраїнська виставка-конкурс «Український сувенір», обласний етап
ІІVІ регіональний конкурс юних художників «Веселкова палітра», м.Умань
3.Мондзолівський Арсен АндрійовичІІВсеукраїнський конкурс учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої», обласний етап
4.Попович Віталія СергіївнаІІVІ регіональний конкурс юних художників «Веселкова палітра», м.Умань
5.Калакутська Дар’я ОлександрівнаІVІ регіональний конкурс юних художників «Веселкова палітра», м.Умань
6.Савенко Валерія ВалеріївнаІІІВсеукраїнський конкурс учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої», обласний етап
7.Паніматченко Надія ОлександрівнаІІІВсеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії», обласний етап
Всеукраїнські
8.Смужевич Анастасія ОлександрівнаІІІВсеукраїнський відкритий конкурс «Мистецтво»
9.Калакутська Дар’я ОлександрівнаІВсеукраїнський відкритий конкурс «Мистецтво»

 

КЗ ФМР “ДЮСШ” управління освіти

№ п/пПІБМісцеНазва конкурсів, олімпіад, змагань
1Босенко КатеринаІВідкритий чемпіонат Київської області з баскетболу серед дівчат2006-2007р.р.н. та молодші
2Давидова АнастасіяІВідкритий чемпіонат Київської області з баскетболу серед дівчат2006-2007р.р.н. та молодші

 

3Савчук ВеронікаІВідкритий чемпіонат Київської області з баскетболу серед дівчат2006-2007р.р.н. та молодші

 

4Савчук ВікторіяІВідкритий чемпіонат Київської області з баскетболу серед дівчат2006-2007р.р.н. та молодші
5Павленко ЮліяІВідкритий чемпіонат Київської області з баскетболу серед дівчат2006-2007р.р.н. та молодші
6Коваль АнастасіяІВідкритий чемпіонат Київської області з баскетболу серед дівчат2006-2007р.р.н. та молодші
7Рогожнікова КсеніяІВідкритий чемпіонат Київської області з баскетболу серед дівчат2006-2007р.р.н. та молодші
8Сологуб ДаринаІВідкритий чемпіонат Київської області з баскетболу серед дівчат2006-2007р.р.н. та молодші
9Панченко МирославаІВідкритий чемпіонат Київської області з баскетболу серед дівчат2006-2007р.р.н. та молодші
10Коваль НадіяІВідкритий чемпіонат Київської області з баскетболу серед дівчат2006-2007р.р.н. та молодші
11Третяк АнастасіяІВідкритий чемпіонат Київської області з баскетболу серед дівчат2006-2007р.р.н. та молодші
12Рябчук МаріяІВідкритий чемпіонат Київської області з баскетболу серед дівчат2006-2007р.р.н. та молодші
13Осіпчук СофіяІВідкритий чемпіонат Київської області з баскетболу серед дівчат2004-2005р.р.н. та молодші
14Скрипник ДіанаІВідкритий чемпіонат Київської області з баскетболу серед дівчат2004-2005р.р.н. та молодші
15Зайченко АнастасіяІВідкритий чемпіонат Київської області з баскетболу серед дівчат2004-2005р.р.н. та молодші
16Гаврилюк СофіяІВідкритий чемпіонат Київської області з баскетболу серед дівчат2004-2005р.р.н. та молодші
17Сенаторська АлісаІВідкритий чемпіонат Київської області з баскетболу серед дівчат2004-2005р.р.н. та молодші
18Ковальчук ІваннаІВідкритий чемпіонат Київської області з баскетболу серед дівчат2004-2005р.р.н. та молодші

 

 

19Руденко ВікторіяІВідкритий чемпіонат Київської області з баскетболу серед дівчат2004-2005р.р.н. та молодші
20Єфімова ОлександраІВідкритий чемпіонат Київської області з баскетболу серед дівчат2004-2005р.р.н. та молодші

 

21Міщенко ЛюдмилаІВідкритий чемпіонат Київської області з баскетболу серед дівчат2004-2005р.р.н. та молодші
22Ларіна АннаІВідкритий чемпіонат Київської області з баскетболу серед дівчат2004-2005р.р.н. та молодші
23Мовчан АнастасіяІВідкритий чемпіонат Київської області з баскетболу серед дівчат2004-2005р.р.н. та молодші
24Кухарська ЮліяІВідкритий чемпіонат Київської області з баскетболу серед дівчат2004-2005р.р.н. та молодші
25Дашкевич ПетроІVІІ традиційний Всеукраїнський турнір з баскетболу серед юнаків 2006р.н. та молодші пам’яті тренера-викладача Галки С.М.
26Трейтяк АртемІVІІ традиційний Всеукраїнський турнір з баскетболу серед юнаків 2006р.н. та молодші пам’яті тренера-викладача Галки С.М.
27Сосновський СергійІVІІ традиційний Всеукраїнський турнір з баскетболу серед юнаків 2006р.н. та молодші пам’яті тренера-викладача Галки С.М.
28Малицький ВадимІVІІ традиційний Всеукраїнський турнір з баскетболу серед юнаків 2006р.н. та молодші пам’яті тренера-викладача Галки С.М.
29Остапенко ВладиславІ

І

VІІ традиційний Всеукраїнський турнір з баскетболу серед юнаків 2006р.н. та молодші пам’яті тренера-викладача Галки С.М.
30Скурський АнтонІVІІ традиційний Всеукраїнський турнір з баскетболу серед юнаків 2006р.н. та молодші пам’яті тренера-викладача Галки С.М.
31Артемович ОлексійІVІІ традиційний Всеукраїнський турнір з баскетболу серед юнаків 2006р.н. та молодші пам’яті тренера-викладача Галки С.М.
32Чижук МихайлоІVІІ традиційний Всеукраїнський турнір з баскетболу серед юнаків 2006р.н. та молодші пам’яті тренера-викладача Галки С.М.

 

33Дугін ДенисІVІІ традиційний Всеукраїнський турнір з баскетболу серед юнаків 2006р.н. та молодші пам’яті тренера-викладача Галки С.М.
34Жмака КостянтинІVІІ традиційний Всеукраїнський турнір з баскетболу серед юнаків 2006р.н. та молодші пам’яті тренера-викладача Галки С.М.
35Ворона ЄгорІVІІ традиційний Всеукраїнський турнір з баскетболу серед юнаків 2006р.н. та молодші пам’яті тренера-викладача Галки С.М.
36Маслов ДенисІВсеукраїнський турнір з боксу пам’яті гетьмана України Івана Мазепи
37Савченко ІлляІВідкритий чемпіонат ДЮСШ «Олімп» з боксу серед юнаків 2002-2005, 2006-2009р.н. та мол.
38Шклярський ІванІВсеукраїнський турнір з боксу пам’яті гетьмана України Івана Мазепи
39Саполнов ВіталійІІВсеукраїнський турнір з боксу пам’яті Курілова В.І. та Косякова С.І.
40Янківський АртемІВсеукраїнський турнір з боксу пам’яті Курілова В.І. та Косякова С.І.
41Войтенко БогданІВідкритий чемпіонат ДЮСШ «Олімп» з боксу серед юнаків 2002-2005, 2006-2009р.н. та мол.
42Захарян ЕдвардІІВідкритий чемпіонат ДЮСШ «Олімп» з боксу серед юнаків 2002-2005, 2006-2009р.н. та мол.
43Олійник ВладиславІІВсеукраїнські ігри з єдиноборств серед школярів «CombatGames» з дзюдо
44Куценко ЮліяІІВсеукраїнські ігри з єдиноборств серед школярів «CombatGames» з дзюдо
45Язвінський СергійІІВідкрита першість Васильківської ДЮСШ з дзюдо «Весняний кубок Мера» серед юнаків 2005-2006, 2007-2008р.н.
46Чистяк ІванІВідкритий чемпіонат Київської області з дзюдо серед юнаків 2007-2008р.н.
47Марчук ДмитроІІВідкритий чемпіонат м. Києва з дзюдо серед юнаків 2007-2008р.н.
48Караєв АрсенІВсеукраїнський турнір з дзюдо серед юнаків 2007-2008р.н. та мол. до Дня Соборності України
49Грищенко ЯрославІВідкритий чемпіонат ДЮСШ «Богатир» з дзюдо серед юнаків 2006-2010р.н.

 

 

50Устименко ДавидІВсеукраїнський турнір з дзюдо серед юнаків 2006-2010р.н. пам’яті тренера Цьопича Олександра Олександровича
51Антіпов РоманІІВсеукраїнський турнір з дзюдо серед юнаків 2006-2010р.н. пам’яті тренера Цьопича Олександра Олександровича
52ШмигаАдель

 

 

ІВсеукраїнський турнір з дзюдо серед юнаків 2007-2008р.н. та мол. до Дня Соборності України
53Красноголовий

Даніїл

ІІ

 

Відкритий чемпіонат м. Боярки з дзюдо серед юнаків 2009-2010, 2011-2012р.н.
54Дворковий НазарІВсеукраїнський турнір з дзюдо серед юнаків 2006-2010р.н. пам’яті тренера Цьопича Олександра Олександровича
55Шокота ЄгорІВсеукраїнський турнір з міні-футболу «CHRISMASCOP» серед юнаків 2010-2011р.н.
56ЧинікінДаніїлІВсеукраїнський турнір з міні-футболу «CHRISMASCOP» серед юнаків 2010-2011р.н.
57Ліпський МихайлоІВсеукраїнський турнір з міні-футболу «CHRISMASCOP» серед юнаків 2010-2011р.н.
58Золотухін ДмитроІВсеукраїнський турнір з міні-футболу «CHRISMASCOP» серед юнаків 2010-2011р.н.
59Лесь РустамІВсеукраїнський турнір з міні-футболу «CHRISMASCOP» серед юнаків 2010-2011р.н.
60Пантелеєнко ІлляІВсеукраїнський турнір з міні-футболу «CHRISMASCOP» серед юнаків 2010-2011р.н.
61Медведєв АртемІВсеукраїнський турнір з міні-футболу «CHRISMASCOP» серед юнаків 2010-2011р.н.
62Семенець АртемІВсеукраїнський турнір з міні-футболу «CHRISMASCOP» серед юнаків 2010-2011р.н.
63Зінченко МиколаІВсеукраїнський турнір з міні-футболу «CHRISMASCOP» серед юнаків 2010-2011р.н.
64Шумило ВіталійІВсеукраїнський турнір з міні-футболу «CHRISMASCOP» серед юнаків 2010-2011р.н.
65Нестеренко Богдан

 

 

 

ІВсеукраїнський турнір з міні-футболу «CHRISMASCOP» серед юнаків 2010-2011р.н.
66ФедорукМатвєйІВсеукраїнський турнір з міні-футболу «CHRISMASCOP» серед юнаків 2010-2011р.н.
67Мельник МаксимІВсеукраїнський турнір з міні-футболу «CHRISMASCOP» серед юнаків 2010-2011р.н.
68Виноградов МаксимІІІІ Міжнародний дитячий фестиваль з футболу

«Я-ПАТРІОТ» серед дітей 2008-2009р.н.

69Кравченко ДмитроІІІІ Міжнародний дитячий фестиваль з футболу

«Я-ПАТРІОТ» серед дітей 2008-2009р.н.

70Якимчук АртемІІІІ Міжнародний дитячий фестиваль з футболу

«Я-ПАТРІОТ» серед дітей 2008-2009р.н.

71Бондарук ДмитроІІІІ Міжнародний дитячий фестиваль з футболу

«Я-ПАТРІОТ» серед дітей 2008-2009р.н.

72Гаркуша ВладиславІІІІ Міжнародний дитячий фестиваль з футболу

«Я-ПАТРІОТ» серед дітей 2008-2009р.н.

73Котляр ІванІІІІ Міжнародний дитячий фестиваль з футболу

«Я-ПАТРІОТ» серед дітей 2008-2009р.н.

74Шабардін ЄвгенійІІІІ Міжнародний дитячий фестиваль з футболу

«Я-ПАТРІОТ» серед дітей 2008р.н.

75Гудзь ДмитроІІІІ Міжнародний дитячий фестиваль з футболу

«Я-ПАТРІОТ» серед дітей 2008-2009р.н.

76Марченко ДенисІІІІ Міжнародний дитячий фестиваль з футболу

«Я-ПАТРІОТ» серед дітей 2008-2009р.н.

77Мазуркевич ЮрійІІІІ Міжнародний дитячий фестиваль з футболу

«Я-ПАТРІОТ» серед дітей 2008-2009р.н.

78Кондратюк РостиславІІІІІ Міжнародний дитячий фестиваль з футболу

«Я-ПАТРІОТ» серед дітей 2008-2009р.н.

79Черепов ОлександрІІІІ Міжнародний дитячий фестиваль з футболу

«Я-ПАТРІОТ» серед дітей 2008-2009р.н.

 

 

80Яценко НазарІІІІ Міжнародний дитячий фестиваль з футболу

«Я-ПАТРІОТ» серед дітей 2008-2009р.н.

81Супельняк ОлександрІІІІІ Міжнародний дитячий фестиваль з футболу

«Я-ПАТРІОТ» серед дітей 2008-2009р.н.

 

82Голомозий МихайлоІІІІ Міжнародний дитячий фестиваль з футболу

«Я-ПАТРІОТ» серед дітей 2008-2009р.н.

83Федорук ОлегІІІІ Міжнародний дитячий фестиваль з футболу

«Я-ПАТРІОТ» серед дітей 2008-2009р.н.

84Дячук ОлександрІІІІ Міжнародний дитячий фестиваль з футболу

«Я-ПАТРІОТ» серед дітей 2008-2009р.н.

85Тюпа ДмитроІІІІ Міжнародний дитячий фестиваль з футболу

«Я-ПАТРІОТ» серед дітей 2008-2009р.н.

86Чиж ІванІІІІ Міжнародний дитячий фестиваль з футболу

«Я-ПАТРІОТ» серед дітей 2008-2009р.н.

87БуднікДаніілІІІІ Міжнародний дитячий фестиваль з футболу

«Я-ПАТРІОТ» серед дітей 2008-2009р.н.

88Гончар ГлібІІІІ Міжнародний дитячий фестиваль з футболу

«Я-ПАТРІОТ» серед дітей 2008-2009р.н.

89Пономаренко ДенисІІІІ Міжнародний дитячий фестиваль з футболу

«Я-ПАТРІОТ» серед дітей 2008-2009р.н.

90Совенко ДіанаІІЧемпіонат міста Києва з легкої атлетики серед молоді
91Кривобок МаксимІЧемпіонат міста Києва з легкої атлетики серед молоді
92Возна ВікторіяІІМіжнародний турнір з легкої атлетики «СOLEGOPEN» серед юнаків та дівчат 2001р.н. та молодші
93Павленко ВладаІКомандний чемпіонат ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики серед учнів 2001-2002, 2003-2005р.н.

 

94Хоменко ДмитроІКомандний чемпіонат м. Києва з легкої атлетики серед юнаків у приміщенні
95Бєлік МаринаІЛегкоатлетичний пробіг Солом’янського району м. Києва «Солом’янська миля»
96Білик АннаІЧемпіонат міста Києва з кросу серед юнаків та дівчат 1999,2002-2003р.н.

 

 

97Ржаніцин ІлляІІЛегкоатлетичний пробіг Солом’янського району м. Києва «Солом’янська миля»
98Лупулчук МаксимІКомандний чемпіонат м. Києва з легкої атлетики серед юнаків у приміщенні

 

Фастівські заклади загальної середньої освіти

№ п/пПІБМісцеНазва конкурсів, олімпіад, змагань
1Кобилінська Яна ОлександрівнаІІІІІІ (обласний) етап  Всеукраїнської учнівської олімпіади
2Лисенко Назар ОлександровичІІІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади
3Лашков Олександр ВолодимировичІІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади
ІІІІІІ (обласний) етап  Всеукраїнської учнівської олімпіади
4Дрозд Димитрій ОлексійовичІІІІІІ (обласний) етап  Всеукраїнської учнівської олімпіади
ІІІІІІ (обласний) етап  Всеукраїнської учнівської олімпіади
5Іванета Олена ВікторівнаІІІІІІ (обласний) етап  Всеукраїнської учнівської олімпіади
6Коломієць Тетяна ОлександрівнаІІІІІ (обласний) етап  Всеукраїнської учнівської олімпіади
ІІІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України
7Древич Альбіна ГригорівнаІІІ.ІІІ (обласний) етап  Всеукраїнської учнівської олімпіади
8Попович Віталія Сергіївна/ІІІІІІ (обласний) етап  Всеукраїнської учнівської олімпіади
9Датко Андрій ПетровичІІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України
ІІІІІІ (обласний) етап  Всеукраїнської учнівської олімпіади
10Валуйська Олександра ЯрославівнаІІІ (обласний) етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика
11Васильєв Олексій ДмитровичІІІІІІ (обласний) етап  Всеукраїнської учнівської олімпіади
12Суботін Ілля АндрійовичІІІІІІ (обласний) етап  Всеукраїнської учнівської олімпіади
13Хомутова Софія ІванівнаІІІІІ (обласний) етап  Всеукраїнської учнівської олімпіади
ІІІІІ (обласний) етап  Всеукраїнської учнівської олімпіади
14Афонічев Володимир РуслановичІІІІІІ (обласний) етап  Всеукраїнської учнівської олімпіади
15Куліков Максим ДенисовичІІІІІ (обласний) етап  Всеукраїнської учнівської олімпіади
ІІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України
 

ІІІ

ІІІ (фінальний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України
16Брюховецький Михайло ВікторовичІІІІІІ (обласний) етап  Всеукраїнської учнівської олімпіади
17Порвіш Марія РоманівнаІІІІІ (обласний) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України
18Косяк Анастасія ДмитрівнаІІІІІІ (обласний) етап  Всеукраїнської учнівської олімпіади
19Дяченко Уляна МиколаївнаІІІІ (обласний) етап  Всеукраїнської учнівської олімпіади
20Нагорна Вероніка ТарасівнаІІІІІ (обласний) етап  Всеукраїнської учнівської олімпіади
21Кондратюк Сніжана СергіївнаІІІІІ (обласний) етап  Всеукраїнської учнівської олімпіади
22Бондар Вікторія МаксимівнаІІІІІ (обласний) етап  Всеукраїнської учнівської олімпіади
ІІІІІІ (обласний) етап  Всеукраїнської учнівської олімпіади
ІІІІІ (обласний) етап  Всеукраїнської учнівської олімпіади
23Мандзяк Дмитро МиколайовичІІІІ (обласний) етап  Всеукраїнської учнівської олімпіади
ІІІІІІ (обласний) етап  Всеукраїнської учнівської олімпіади
ІІІІV (фінальний) етап  Всеукраїнської учнівської олімпіади
24Пасічник Богдан ОлександровичІІІІІ (обласний) етап  Всеукраїнської учнівської олімпіади
ІІІІІІ (обласний) етап  Всеукраїнської учнівської олімпіади
25Заранік Богдан ЮрійовичІІІІІ (обласний) етап  Всеукраїнської учнівської олімпіади
ІІІІІ (обласний) етап  Всеукраїнської учнівської олімпіади
26Кононенко Владислава ВасилівнаІІІІІІ (обласний) етап  Всеукраїнської учнівської олімпіади
ІІІІ (обласний) етап  Всеукраїнської учнівської олімпіади
27Лазовська Юлія ВолодимирівнаІІІ (обласний) етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика
ІІІІІ (фінальний) етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика
28Андрощук Анна ДмитрівнаІІІІІІ (обласний) етап  Всеукраїнської учнівської олімпіади
29Сітніков Михайло ОлександровичІІІІІІ (обласний) етап  Всеукраїнської учнівської олімпіади
30Салієнко Артем АнатолійовичІІІІІІ (обласний) етап  Всеукраїнської учнівської олімпіади
31Довчунас Павло ЮрійовичІІІІІІ (обласний) етап  Всеукраїнської учнівської олімпіади
32Савенко Валерія ВалеріївнаІІІІІ (обласний) етап  Всеукраїнської учнівської олімпіади
33Баришполь Світлана ЛеонідівнаІІІІІ (обласний) етап  Всеукраїнської учнівської олімпіади
34Колесник Аніта СергіївнаІІІІІІ (обласний) етап  Всеукраїнської учнівської олімпіади
35Гончаренко Владислав ВадимовичІІІІІ (обласний) етап  Всеукраїнської учнівської олімпіади
36Коптілова Владислава СергіївнаІІІІ (обласний) етап  Всеукраїнської учнівської олімпіади
ІІІІІ (обласний) етап  ХVІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!»

 

37Бондар Ангеліна ДмитрівнаІІІІ (обласний) етап  Всеукраїнської учнівської олімпіади
38Худорожков Єгор ОлеговичІІІІІ (обласний) етап  Всеукраїнської учнівської олімпіади
ІІІ (обласний) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України
39Богурський Володимир АндрійовичІІІІІІ (обласний) етап  Всеукраїнської учнівської олімпіади

 

40Даценко Аліна ОлегівнаІІІІІ (обласний) етап  ХVІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!»

 

41Камінська Руслана Володимирівна

 

ІІІІІ (обласний) етап  ХVІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!»
42Кушнір Ганна ВікторівнаІІІІ (обласний) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України
43Бублей Данило РомановичІІІІІІ (обласний) етап  Всеукраїнської учнівської олімпіади
44Гевель Дар’я Дмитрівна

 

ІІІІІІ (обласний) етап  ХVІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!»

 

СПОРТ

 

п/п

ПІБМісцеЗа виконання норм
1Брюховецький МихайлоЗа виконання норм Кандидата в Майстри Спорту України з гімнастики спортивної
2Горбачов Михайло3Чемпіонаті Київської області з гімнастики спортивної
3Сірий Нікіта1Чемпіонаті Київської області з гімнастики спортивної
4Могилко Ілля2Чемпіонаті Київської області з гімнастики спортивної
5Козаков Ілля3Чемпіонаті Київської області з гімнастики спортивної

 

6Косович Юрій1Чемпіонаті Київської області з гімнастики спортивної
7Мирончук ОлександрпризерЧемпіонаті України з гімнастики спортивної
8Сальніков Кирил3Чемпіонаті Київської області з гімнастики спортивної
9Лепська Анна3Чемпіонаті Київської області з дзюдо
10Фріч Катерина2Чемпіонаті Київської області з веслування на байдарках та каное
11Кліменок Вікторія3Чемпіонаті Київської області з веслування на байдарках та каное
12Махлун Дарія3Чемпіонаті Київської області з веслування на байдарках та каное
13Хрещенюк Владислав2Чемпіонаті Київської області з веслування на байдарках та каное
14Димчук Антон1Чемпіонаті Київської області з веслування на байдарках та каное
15Лукашевич Руслан3Чемпіонаті України з карате кіокушинкай
16Шпота Вячеслав3Чемпіонаті України з карате кіокушинкай
17Чехович Сергій1Чемпіонаті України з карате кіокушинкай
18Толмачов Назар1Чемпіонаті України з карате кіокушинкай
19Марітко МаріяЗа виконання норм Кандидата в Майстри Спорту України з художньої гімнастики
20Легеза ДаринапризерЧемпіонаті Київської області з художньої гімнастики
21Гутевич ОльгапризерЧемпіонаті Київської області з художньої гімнастики
22Дячук ДіанапризерЧемпіонаті Київської області з художньої гімнастики
23Кравченко ОлександрпризерЧемпіонаті України з панкратіону та Кубку Світу з греплінгу
24Лубієць ІлляпризерЧемпіонаті України з панкратіону та Кубку Світу з греплінгу
25Гриценко Андрій1Чемпіонаті України з панкратіону
26Ромаєв БогданпризерЧемпіонаті Київської області з панкратіону
27Цвик АндрійпризерКубку Світу з панкратіону
28Лосенко МаксимпризерКубку Світу з панкратіону
29Міщенко ІринапризерЧемпіонату Кубку України з ММА
30Щедов Владислав1Чемпіонаті Київської області з панкратіону
31Луценко Олексій1Чемпіонаті Київської області з панкратіону
32Беззуб Стелла1Чемпіонаті України з хортингу

 

 

33Білецький Віталій1Чемпіонаті України з комбат дзю-дзюцю
34Тимошкін Михайло2Чемпіонаті України з комбат дзю
35Красун Артем1Чемпіонаті України з комбат дзю
36Купка Богдан2Чемпіонаті України з комбат дзю
37Шут Владислав1Чемпіонаті України з комбат дзю
38Жуковська Аліна1Чемпіонаті України з ушу саньда
39Хоменко Владислав2Чемпіонаті України з ушу саньда
40Гречуха Тимофій1Кубку України з ушу саньда
41Гаврилов Артем3Чемпіонаті України з ушу саньда
42Василенко Марія2Чемпіонаті України з ушу саньда

Шановні діти, молодь міста!

Ми вам дякуємо за вашу роботу, за ваші знання, за наполегливість та здобутки! Ми вами пишаємося!

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ