Міський голова привітав фастівчан з Днем Державного Прапора України та Днем незалежності України!

Шановні фастівчани!

Від щирого серця вітаю Вас із Днем Державного Прапора України та величним святом – Днем Незалежності України!

28 років майорить над вільною та незалежною Україною синьо-жовтий прапор, який завжди був символом національного відродження, втіленням віковічної мрії наших предків про свободу, незалежність і славу України. Під синьо-жовтим стягом почалася Революція Гідності, коли патріоти повстали у єдиному прагненні — відродити власну державність і запанувати самостійно у своїй країні. З ним ідуть у бій солдати на Сході країни, захищаючи її територіальну цілісність, за нього віддають життя кращі сини України. У цей суворий для нас час нам необхідно ще міцніше згуртувати наші ряди під нашим національним знаменом та щоденною боротьбою і працею відродити й розбудувати сильну, квітучу, заможну та незалежну державу.

День Державного Прапора та День Незалежності України – не просто святкові дні в календарі. Це нагадування про високу ціну і значення суверенітету й символів України – держави українського народу, право на свободу якої виборювали і виборюють сьогодні  тисячі справжніх патріотів.

Дорогі земляки! Бажаю Вам і Вашим рідним миру, спокою та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, успіхів у справах та починаннях заради процвітання незалежної України та її народу. Нехай Ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним.

Зі святом! Слава Україні!

З повагою,

міський голова М. Нетяжук

    БІЛЬШЕ НОВИН

    ДИВИТИСЬ