Автоматизована система енергомоніторингу «Київщина енергоефективна»

З метою раціонального використання бюджетних коштів, паливно-енергетичних ресурсів та уникнення майбутніх необґрунтованих витрат енергоносіїв, на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України №732 від 26.04.2017 «Про затвердження заходів із впровадження системи енергетичного менеджменту в бюджетних установах» з 01.06.2018 в бюджетних установах міста розпочато впровадження Автоматизованої системи енергомоніторингу «Київщина енергоефективна». Система розроблена із використанням спеціалізованого програмного забезпечення для запровадження комплексного енергопланування, аналізу та контролю за споживанням енергетичних ресурсів, контролює допустимий ліміт споживання, розраховує енергетичний паспорт будівлі.

В даній системі зареєстровані 35 будівель бюджетної сфери міста: заклади управління освіти; управління культури, молоді та туризму; відділу з питань фізичної культури та спорту, а також КНП ФМР «Фастівський міський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги». Відповідальними особами здійснюється щоденне внесення фактичних показників споживання паливно-енергетичних ресурсів.

Відділом з питань енергозбереження, енергоефективності та екології здійснюється контроль за дотриманням лімітів споживання енергоносіїв закладами соціальної сфери міста, комплексного аналізу споживання паливно-енергетичних ресурсів, а також забезпечення надання звітності про економію (перевитрат) енергоносіїв даними закладами.

    БІЛЬШЕ НОВИН

    ДИВИТИСЬ