Автостанція на Привокзальці має перспективи  – бути

Структурні підрозділи виконавчого комітету Фастівської міської ради приступили до опрацювання питання техніко-економічного обґрунтування будівництва автостанції «Фастів» на Привокзальній площі. У процесі реалізації цього інвестиційного проекту мають бути враховані вимоги до:

• внутрішніх приміщень автостанції;
  • забезпечення функціоналу автостанції зважаючи на кількість маршрутів та людей, які обслуговуються;
  • зручних пішохідних проходів та впорядкованого руху автобусів.

Оскільки вже зареєстровано земельну ділянку в Національній кадастровій системі структурним підрозділом Головного управління Держгеокадастру в Київській області, а рішенням міської ради будівництво автостанції внесено до переліку об’єктів інвестування, вдалося отримати технічні умови на приєднання об’єкта до електричних мереж (у відповідності розрахункових параметрів об’єкта будівництва). Це дозволяє найближчим часом проводити підключення тимчасової автостанції до електромереж.

Наразі КП ФМР «Фастів – благоустрій» опрацьовується питання можливих точок підключення та отримання технічних умов на водопостачання і водовідведення. Відділом містобудування та архітектури підготовлені містобудівні умови та обмеження на проєктування будівництва автостанції на пл. Привокзальній в місті Фастів.

Тож після підготовки всіх умов (зобов’язань) виникає можливість оголошення конкурсу для визначення потенційного інвестора, готового реалізувати вищевказаний проект.