Автовокзал на Привокзальці – робота копітка, але питання вирішується

• 11.06.2019

Про етапи встановлення приміщення, яке буде використовуватись під автовокзал на Привокзальній площі, доповідала на апаратній нараді, що проводить щопонеділка міський голова, завідувач сектором торгівлі та транспорту виконавчого комітету
Т. Кабанець. Як було повідомлено, 03 травня 2018 року сесія Фастівської міської ради прийняла рішення, яке надавало дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Привокзальної площі в постійне користування КП ФМР «Фастів – благоустрій» орієнтовною площею 0,02 га. У свою чергу, КП ФМР «Фастівське бюро технічної інвентаризації» розробило проект землеустрою. Після чого відбулось підписання із суміжними землекористувачами Акту погодження меж. Це дозволили підрозділу Головного управління Держгеокадастру в Київській області присвоєно кадастровий номер земельній ділянці.

І ось, минулого тижня, 06 червня 2019 року, на сесії Фастівської міської ради було прийнято рішення щодо затвердження проекту землеустрою – передачі земельної ділянки у постійне користування. Наразі триває державна реєстрація земельної ділянки в Національній кадастровій системі структурним підрозділом Головного управління Держгеокадастру в Київській області.

Також було проінформовано, що  Фастівською райдержадміністрацією було підтримано ініціативу щодо розміщення автовокзалу на території міста та розглянуто питання щодо співфінансування вищезазначеного об’єкту.

Враховуючи зазначене, на сьогоднішній день опрацьовується питання щодо надання алгоритму дій, термінів облаштування та пропозицій щодо співфінансування будівництва Автовокзалу з Фастівською райдержадміністрацією, а саме пропонується взяти участь у проведенні топографо-геодезичної зйомки з нанесенням існуючих мереж та можливих точок підключення, в отриманні та фінансуванні технічних умов на водопостачання і водовідведення та технічних умов на приєднання об’єкта до електричних мереж (у відповідності розрахункових параметрів об’єкта будівництва).