Безпечне виконання робіт у замкнутому просторі залежить від організованих дій

• 18.11.2019

Щороку на виробництві трапляються важкі нещасні випадки, у тому числі із смертельним наслідком, через те, що працівники перебувають у замкнутому просторі без проведення необхідної попередньої перевірки середовища або без відповідного захисного та рятувального спорядження. Досить часто спроби порятунку призводять до трагедій, коли одночасно гинуть працівник та погано екіпірований рятувальник.

З метою забезпечення безпеки та стану охорони праці під час виконання робіт у колодязях, колекторах, котлованах, закритому просторі з представниками підприємств Фастова, що експлуатують водопровідно – каналізаційні мережі та проводять роботи в закритому просторі, було проведено семінар – нараду.

Участь в нараді взяли заступник начальника управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради Юрій  Болілий, головний державний інспектор ГУ Держпраці у Київській обл. Анатолій Карлаш, начальник Фастівського відділення виконавчої дирекції Фонду  соціального страхування  України у Київській обл. Ірина Ткач, страховий експерт з охорони праці Фастівського відділення виконавчої дирекції Фонду  соціального страхування України у Київській обл. Жанна Поета, головний спеціаліст управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради Ірина Головчук, інженери з охорони праці підприємств міста,  що експлуатують водопровідно – каналізаційні мережі та виконують роботи в закритому просторі.

Присутніх проінформовано про кількість нещасних випадків, які сталися під час робіт у колодязях, закритому просторі на підприємствах, що експлуатують водопровідно-каналізаційні мережі у 2019 році на території України, звернуто увагу на необхідність безумовного забезпечення норм охорони праці та вимог безпеки при проведенні робіт у колодязях, колекторах, котлованах, закритому просторі та проаналізовано стан дотримання вимог ЗУ «Про охорону праці» на КП ФМР  « Фастівводоканал» та КП ФМР «Фастівська ЖЕК».

Інф. УСЗН