Безробітні навчатимуться в автодорожньому технікумі

• 31.01.2020

Фастівською міськрайонною філією Київського обласного  центру  зайнятості 30 січня 2020 року проведено робочу  зустріч  з керівництвом  закладу освіти  локального  розташування

Приватний вищий навчальний заклад Товариства сприяння обороні України «Фастівський автомобільно-дорожній технікум».

Директор Фастівської міськрайонної філії Вікторія Барабаш під час зустрічі обговорила питання перспективи співпраці та напрямків діяльності, змін у законодавстві про зайнятість та нові підходи в роботі  Державної служби зайнятості.

Завідувач сектору активної підтримки безробітних Світлана Михайлюк ознайомила з Порядком відбору закладів освіти для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та (або) їх проживання в період навчання у новій редакції, що набрав чинності 26.11.2019року. А також поінформувала, що детальна інформація про умови відбору закладів освіти вже розміщена на вебсайті  Київського обласного центру зайнятості.

Під час зустрічі директор Анатолій Павлович Кривчун ознайомив зі специфікою діяльності навчального закладу, переліком професій та спеціальностей за якими здійснюється навчання. Заступник директора з навчальної роботи Катерина Старикова надала інформацію щодо можливостей  закладу з організації професійного навчання зареєстрованих безробітних.

В ході бесіди обговорили умови подання та перелік необхідних для участі у конкурсі документів,  законодавчі вимоги до робочих навчальних планів, кошторисів витрат на навчання та інше.