Бюджети участі – це не просто ініціатива! Це СТАРТ

• 23.09.2019

Бюджети участі – це не просто ініціатива! Це СТАРТ, така важлива підтримка та допомога! А голос КОЖНОГО фастівчанина надважливий!

Вкотре це доводять фастівчани. Один із учасників минулорічних бюджетів участі Сергій Гордєєв, сьогодні керівник міського кіностудії ігрового кіно «ФастівФільм» – проекту, який став переможцем, повернувся до Фастова із нагородами!

Два фільми кіностудії були подані на участь у фестивалі «Кінокімерія». За результатами відбору фільм «Співай, Санька» отримав ІІІ почесне місце у номінації «Найкращий аматорський фільм».

Дякуємо Сергію за роботу та співпрацю з молоддю!

І ще раз нагадуємо, що цього року серед «малих» проектів Громадського бюджету є проект «ФастівМультфільм». Хто знає, може колись Фастів отримає дипломи ще й мультфестивалів…