“Бойова готовність” у Фастові!

Вихідними вже вп’яте у Фастові відбувся Всеукраїнський військово-спортивний турнір «Бойова готовність», присвячений Івану Ступаку.

Цього разу учасниками турніру стали 12 команд з Львівської, Хмельницької, Полтавської, Вінницької, Київської областей. У кожній – по чотири найкращих вихованця клубу цього віку

Першого дня юні бійці збирали і розбирали на швидкість автомат Калашникова. Стріляли на швидкість по мішенях з пістолету, який обладнаний системою лазертаг. Наступним етапом був рукопашний бій. Діти показували, як вміють захищатися під час нападу противника зі зброєю. Після цього відтискалися і качали прес на швидкість. Підтягувалися на перекладині.

Другого дня учасники перетягували умовний ящик з боєприпасами і пораненого бійця. Ним служив манекен, який важить 70 кг.

Наприкінці турніру визначили найкращі команди. Перше місце посів військово-патріотичний клуб «Форпост» з Ямпеля. Друге – фастівський «Каскад». Третє – військово-спортивний клуб «Гарт» з смт Томашпіль.

Крім цього нагородили окремих бійців, які показали найкращі результати.

Перше місце у етапі «Стрільба з пістолета» виборов Владислав Кузьмін. Він потрапив у мішень шість разів за 22 секунди. Друге – Данило Слісаренко. Третє – Даніїл Буднік.

Найкращим у військовому рукопаші став Денис Дерен. Друге місце – Владислав Кузьмін. Третє – Богдан Хміль.

Найшвидше збирав і розбирав автомат Євген Поліщук. Його результат – 36 секунд – не перевершив ніхто. Друге місце зайняла Богдана Масенко. Третє – Артем Гайдар.

Перше місце у підтягуванні дісталося 11-річному Богдану Хмілю. Хоча Олександр Салюк і Денис Дерен теж виконали цю вправу 15 разів, але Богдан виявився наймолодшим з них. Тому його суперники посіли друге і третє місця.

В етапі «Силовий комплекс» (відтискання і прес) переможцем став Денис Дерен з кількістю 63 рази. Призери – Іван Спринчак і Нікіта Корінний.

Найшвидше переносив тягарі Юрій Проценко – 25 секунд. Друге і третє місце – Денис Дерен і Тарас Кируха.