Бути громадським активістом – працювати конструктивно і на результат!

• 25.11.2019

Сьогодні представники учнівського самоврядування, активна молодь Фастова, взяли участь у воркшопі «Громадська участь у місцевому бюджетуванні». Вітала учнів перший заступник міського голови Олена Зикова. Вона розповіла школярам про важливість співпраці влади та громади міста і порадила максимально «включитися» у роботу, адже організатори тренінгу – експерти фундації ПАУСІ – ділитимуться дуже цінними знаннями та формуватимуть важливі для активної громадської позиції навички.

У ході тренінгу учні ще більше дізналися про роботу органів місцевого самоврядування, ознайомилися з процесами формування бюджету міста, а також дізналися як можна шукати ідеї для проектів та як готувати власне проекти для подальшої їх реалізації.

Інформаційно

Тренінг провели експерти Фундації ПАУСІ у рамках Ініціативі «Громадська участь в місцевих бюджетах», яка є частиною «Регіонального фонду Східного партнерства з питань реформування державного управління» та підтримує окремі муніципалітети в Україні, Вірменії та Грузії в посиленні партиципації. Проект реалізується німецьким товариством міжнародного співробітництва Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) Gmbh та фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини.