Чорнобильцям до уваги: відшкодування витрат на ліки та зубопротезування

У 2020 році на організацію відшкодування витрат на забезпечення лікарськими засобами на безоплатній або на пільговій основі та на безоплатне позачергове та пільгове першочергове зубопротезування (за винятком зубопротезування із дорогоцінних металів та прирівняних по вартості до них) заплановані кошти  обласної субвенції в сумі 2,7 млн грн.

У  місті Фастові на обліку перебуває 1702 особи  – це ліквідатори та постраждалі І-ІІ категорії внаслідок Чорнобильської катастрофи, які мають право на безоплатній або на пільговій основі відпуск лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування та на безоплатне позачергове та пільгове першочергове зубопротезування (за винятком зубопротезування із дорогоцінних металів та прирівняних по вартості до них).

На безоплатний відпуск лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування та пільгове першочергове зубопротезування (за винятком зубопротезування із дорогоцінних металів та прирівняних по вартості до них) для населення міста Фастова, постраждалого внаслідок Чорнобильської катастрофи, передбачено наступні кошти :  лютий – листопад – по 225 тис грн щомісяця, грудень – 450 тис.грн.

Для того, щоб отримати препарати на безоплатній або на пільговій основі потрібно звернутися до сімейного лікаря для отримання рецепта, прийти до аптеки, яка заключила договір на відпуск лікарських засобів, за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування населення міста Фастова, постраждалого внаслідок Чорнобильської катастрофи, а саме:

Найменування суб’єкта  господарювання та його підрозділів Адреса суб’єкта  господарювання та його підрозділів Телефон суб’єкта  господарювання та його підрозділів
1 МПП фірма «Адоніс»

Аптека №4

м.Фастів, вул. Л.Толстого, 26 (04565) 6-25-52
2 МПП фірма «Адоніс»

Аптека №2

м.Фастів, Привоказальна Площа, 25 (04565) 9-35-58

Також укладено договір з комунальним некомерційним підприємством Фастівської районної ради «Фастівська ЦРЛ» (зубопротезна лабораторія) на  відшкодування витрат за проведене зубопротезування пільговій категорії населення міста Фастова, постраждалого внаслідок Чорнобильської катастрофи.