Дбаючи за зручності пасажирів

Під головуванням депутата Фастівської міської ради С. Бевзи відбулось чергове засідання постійної комісії з питань підприємницької діяльності, інвестицій, міжнародних зв’язків, промисловості, транспорту, зв’язку та торгівлі.

Оскільки одним з основних питань, що розглядалось на засіданні, було дотримання графіків руху та регулярності рейсів на міських автобусних маршрутах, до участі в роботі комісії депутати запросили приватних підприємців, які здійснюють автоперевезення в місті. До їхнього відома доведено зміст скарг пасажирів та звернуто увагу на необхідності дотримання умов договорів на перевезення пасажирів на міських маршрутах загального користування. Голова постійної комісії С. Бевза застеріг перевізників, що у випадку подальших порушень графіків будуть ініційовані перевірки та розірвання договорів.

Також депутати, дбаючи про зручності пасажирів, не залишили без розгляду й те, як виконуються інші правила надання послуг пасажирського автомобільного транспорту. Вони поставили вимогу перевізникам розмістити в салонах автобусів, де цього немає, розклади рухів та подбати, аби на всіх маршрутках були бокові та задні трафарети.

З депутатами й запрошеними активно працювала перший заступник міського голови О. Зикова.

    БІЛЬШЕ НОВИН

    ДИВИТИСЬ