День Молодіжного самоврядування у Фастівській міській раді!

• 07.10.2019

У рамках відзначення Європейського тижня місцевої демократії 15 жовтня 2019 року у виконавчому комітеті Фастівської міської ради відбудеться День молодіжного самоврядування.

День молодіжного саморядування у міській раді відбудеться вже вдруге. Мета цього заходу – ознайомити молодь з діяльністю виконавчого комітету міської ради, залучити до участі у прийнятті рішень на місцевому рівні та надати можливість молоді спробувати себе у якості менеджерів та управлінців.

Якщо Вам від 18 до 35 років і Ви хочете більше дізнатися про систему управління в органах місцевого саморвядування, на один день спробувати себе у ролі міського голови, заступника міського голови, секретаря міської ради або начальника структурного підрозділу виконавчого комітету Фастівської міської ради – реєструйтеся!