День Землі на П’ятачку

На П’ятачку Демократії проведено екологічний захід, присвячений Всесвітньому дню Землі. Ця тема дуже актуальна сьогодні, адже відзначення його символізує єдність, усвідомлення, що тільки об’єднаними зусиллями людство може боротися з глобальними екологічними та існуючими соціальними проблемами. 

Настав час керуватись у всіх своїх вчинках правилами екологічного гуманізму. Основна його ідея – ми з вами – лише частка природи, Космосу, законам і правилам якого ми
повинні підпорядковуватись у повсякденному житті. Не владарювати над природою, а співпрацювати з нею, бути не царем природи, а її невід’ємною часткою. До заходу долучилися всі бажаючі та небайдужі мешканці міста. Вони мали змогу взяти участь у різноманітних тематичних забавах, таких, як екологічні ігри, інтерактивні вікториниі для знавців оточуючого середовища, провели сучасний екологічний флешмоб. Усіх зацікавили виставка умільців Hand-made речей, які відійшли з ужитку, виставка – конкурс малюнків серед школярів «Врятуймо нашу Планету».

    БІЛЬШЕ НОВИН

    ДИВИТИСЬ