День знань без традиційних лінійок: рекомендації головного держсанлікаря та Міністерства освіти і науки України

• 28.08.2020

Новий навчальний рік в закладах загальної середньої освіти міста почнеться 1 вересня зі свята Дня знань, яке цього року відбудеться без проведення традиційних лінійок.

Більш детальну інформацію щодо форми проведення свята батьки учнів можуть безпосередньо уточнити в класних керівників.

У 2020-2021 навчальному році школи працюють в умовах адаптивного карантину. Всі заклади освіти міста організовують освітній процес згідно з рекомендаціями Головного державного санітарного лікаря та Міністерства освіти і науки України.

Звертаємо увагу що вхід до приміщень закладу загальної середньої освіти дозволяється при наявності захисної маски або респіратора та обробки рук антисептичним засобом. Захисні маски можуть не використовуватись під час проведення занять у навчальних приміщеннях. Під час пересування приміщеннями закладу освіти використання захисних масок є обов’язковим.

Наразі, оскільки місто перебуває у «жовтій» зоні, учні будуть відвідувати навчальні заклади. Однак спрогнозувати розвиток епідемічної ситуації наразі неможливо, тому варто потурбуватися про підготовку до дистанційного навчання.