Депутатський  запит № 6-LІІ-VІІ від 24.04.2019 року «Щодо стихійної торгівлі на Привокзальній площі та роботи гральних автоматів, які замасковані під національну лотерею в м.Фастів»

• 26.04.2019

ФАСТІВСЬКА   МІСЬКА   РАДА   КИЇВСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

08500, м. Фастів Київської області, площа Соборна, 1, телефони: 6-02-16; 6-31-00

Депутатський  запит № 6-LІІ-VІІ від 24.04.2019 року

«Щодо стихійної торгівлі на Привокзальній площі та роботи гральних

автоматів, які замасковані під національну лотерею в м.Фастів»

Начальнику Головного управління

Національної поліції

в Київській області,

генералу поліції третього рангу

Ценову Д.М.

Шановний Дмитре Миколайовичу !

До мене, як депутата Фастівської міської ради, неодноразово звертались мешканці м.Фастів щодо несанкціонованої  торгівлі на Привокзальній площі.

На даній території здійснюють торгівельну діяльність як громадяни, так і суб’єкти господарської діяльності.

Торгівля здійснюється м’ясом та м’ясною продукцією, рибою та рибною продукцією, овочами, фруктами, без належного контролю якості, біля підземного пішохідного переходу, що призводить до блокування евакуаційного виходу з переходу та створює загрозу життю та здоров’ю громадян.

Виконавчий комітет Фастівської міської ради неодноразово звертався до органів Національної поліції з проханням вжити заходів щодо ліквідації торгівлі в неустановленому місці.  Проте ситуація на сьогоднішній день залишається незмінною.

Також хочу звернути увагу, що в місті Фастові постійно відкриваються ігрові автомати. Вони відкриваються, як заклади національної лотереї та лото. На сьогоднішній день таких закладів на території міста 12. Велике занепокоєння викликає, що там проводять свій час неповнолітні.

Зважаючи на вищевикладене, прошу Вас вжити заходів реагування щодо ліквідації стихійної торгівлі і закриття ігрових закладів та надати інформацію на сесії Фастівської міської ради.

Депутат Фастівської міської ради                                       О.В.Бабенко

Підтримано Фастівською

міською радою 24.04.2019 року

Міський голова                                                                    М.В.Нетяжук