Ділимося досвідом з Івано-Франківськом!

Сьогодні до Фастова завітали представники Івано-Франківської міської ради. Гостей цікавило питання впровадження страхової медицини у своєму місті. Адже сьогодні це скоріше необхідність, аніж просте бажання покращувати якість надання та отримання медичних послуг.

Як зазначила Марія Бойко, начальник  управління охорони здоров’я Івано-Франківської міської ради,  до Фастова, маленького, але прогресивного міста, колеги із заходу країни вирішили приїхати, щоб детально ознайомитися із процедурою впровадження страхової медицини: дізнатися особливості реалізації даного проекту, прорахувати можливі труднощі та варіанти дій.

Про Фастів, як місто, котре успішно впровадило страхову медицину для працівників бюджетної сфери, Івано-Франківським колегам розповіли представники громадської організації «Рух Реформ», котрі свого часу значно допомогли у реалізації даного проекту у нашому місті.

Колеги з Івано-Франківська не лише отримали кваліфіковану інформаційну допомогу, а ще й оглянули дві міські амбулаторії , відділення невідкладної допомоги та відремонтоване хірургічне відділення колишньої міської лікарні, а також поспілкувалися із медиками.