Діти – Олімпійська надія

ПАМ’ЯТІ ПЕДАГОГА І ТРЕНЕРА
3 жовтня на СК “Машинобудівник” відбулися традиційні міські змагання з легкої атлетики серед учнів 5-6 та 7-8 класів ЗЗСО міста Фастова “Діти – Олімпійська надія”, присвячені пам’яті старшого тренера-викладача відділення легкої атлетики ДЮСШ управління освіти Артемовича Леоніда Вікентійовича.
На урочистому відкритті змагань були присутні почесні гості: дружина Леоніда Вікентійовича – Галина Олександрівна, син Валерій Леонідович, начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Андрій Скиданенко, головний спеціаліст відділу з питань фізичної культури та спорту Сіляк Вадим, директор ДЮСШ Борис Свириденко та майстер спорту міжнародного класу Анатолій Коробенко.
До учасників змагань словами вітання звернулася дружина Леоніда Вікентійовича, побажала спортивних успіхів та перемог!

В змаганнях взяли участь близько 250 учнів ЗЗСО міста. Переможцями стали:
Дівчата 5-6 клас забіг 60 м:
І місце – Сажко Каміла (НВК № 3)
ІІ місце – Шишкіна Ангеліна (СЗОШ №4)
ІІІ місце – Ратошнюк Марія (ЗОШ № 5)

Юнаки 5-6 клас забіг 60 м:
І місце – Дзюбук Ілля (ЗОШ № 1)
ІІ місце – Руденко Богдан (Фастівський академічний ліцей № 2)
ІІІ місце – Панасюк Максим (ЗОШ № 1)

Дівчата 7-8 клас забіг 100 м
І місце – Совенко Діана (СЗОШ № 4)
ІІ місце – Паламар Богдана (ЗОШ № 5)
ІІІ місце – Мілковська Мар’яна (Фастівський академічний ліцей № 2)

Юнаки 7-8 клас забіг 100 м
І місце – Кошуба Олександр (ЗОШ № 1)
ІІ місце – Луценко Олексій (ЗОШ № 1)
ІІІ місце – Срібний Артем (НВК № 3)

Дівчата 5-6 клас забіг 200 м
І місце – Шишкіна Ангеліна (СЗОШ № 4)
ІІ місце – Сажко Каміла (НВК № 3)
ІІІ місце – Паштета Софія (Фастівський академічний ліцей № 9)

Юнаки 5-6 клас забіг 200 м
І місце – Мельниченко Павло (НВК № 7)
ІІ місце – Дзюбук Ілля (ЗОШ № 1)
ІІІ місце – Руденко Богдан (Фастівський академічний ліцей № 2)

Дівчата 7-8 клас забіг 300 м
І місце – Білик Анна (НВК № 3)
ІІ місце – Паламар Богдана (ЗОШ № 5)
ІІІ місце – Шостак Анастасія (Фастівський ліцей-інтернат)

Юнаки 7-8 клас забіг 300 м
І місце – Лукашевич Руслан (НВК № 7)
ІІ місце – Срібний Артем (НВК № 3)
ІІІ місце – Кашуба Олександр (ЗОШ № 1)

Переможці та призери були нагороджені грамотами та медалями відділу з питань питань фізичної культури та спорту та кубками ДЮСШ управління освіти.

Джерело:

Центр освітніх інноваційних технологій

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ