Для голів ОСББ та ЖБК Фастова проведений черговий тренінг

В рамках програми розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні за підтримки Київської обласної державної адміністрації 14 листопада у виконавчому комітеті Фастівської міської ради  регіональним консультантом  проекту «Обєднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES) Інною Волошиною для голів ОСББ (об’єднання співвласників багатоквартирного будинку) та голів  ЖБК (житлово будівельних кооперативів) Фастова був проведений черговий тренінг. Цього разу його темою був: «Цикл життя багатоквартирного будинку».

Регіональний консультант Інна Волошина розповіла про нові вимоги Державних будівельних норм, що впроваджуються з 1 грудня 2019 року, про особливості, типи та періодичність проведення технічних оглядів багатоповерхового будинку, планування та проведення планових та капітальних ремонтів будинку. Надала інформацію про можливі причини швидкого зносу багатоквартирних будинків  та шляхи  прийняття рішень на загальних зборах співвласників про проведення вчасних та якісних технічних оглядів, які нададуть змогу запобігти утворенню аварійних ситуацій,  завчасне планування ремонтів у будинку.

Вказала на досвід ОСББ інших міст щодо мотивації співвласників до небайдужості участі у проведенні ремонтів та прийняття рішень загальними зборами власників щодо проведення ремонтів.

Голови ОСББ, які регулярно відвідували тренінги, а таких у м. Фастові виявилось поки що четверо, мали змогу отримати сертифікати від проекту ЄС/ПРООН «Обєднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES). Їх отримали голова ОСББ «Інтер 18» Заріцька Лариса Іванівна, голова ОСББ «Вектор 41» Андріюк Анатолій Олексійович, голова ОСББ «Семицвіт» Шумченко Людмила Василівна та голова ОСББ «Ярослав Мудрий 8» П’ятецький Олексій Сергійович.

    БІЛЬШЕ НОВИН

    ДИВИТИСЬ