Для постраждалих осіб внаслідок вибуху в житловому багатоквартирному будинку по вул. Садовій, 10 вже придбано 5 квартир

На цей час для постраждалих осіб внаслідок вибуху в житловому багатоквартирному будинку по вул. Садовій, 10 вже придбано 5 квартир. Про що  повідомляє начальник фінансово-господарського відділу міськвиконкому О. О. Міхеєва.

Відповідно до рішення сесії Фастівської міської ради «Про придбання житла мешканцям квартир, які потребують відселення», минулого тижня виконавчий комітет Фастівської міської ради, який є розпорядником коштів, спеціально виділених з резервних фондів державного бюджету України, обласного бюджету Київської області та міського бюджету Фастова, профінансував ці покупки.

Принагідно нагадаємо: взагалі для відселення 30 постраждалих сімей внаслідок вибуху, який стався у Фастові 14 грудня 2018 року, виділено кошти в  сумі 18492991,80грн. Придбання житла Постраждалим особам, відповідно до Порядку здійснюється виконавчим комітетом Фастівської міської ради.           Забезпечення житлом Постраждалих осіб здійснюється за умови добровільної передачі ними житла, яке належить їм на праві приватної власності і опинилося в аварійному або непридатному для проживання стані внаслідок надзвичайної ситуації, яка сталася через вибух, у комунальну власність територіальної громади м. Фастова в особі Фастівської міської ради. Придбання житла для Постраждалих осіб здійснюється за нотаріально посвідченими трьохсторонніми договорами купівлі-продажу житла, які підлягають державній реєстрації.

Сьогодні, 6 червня,  відбудеться позачергова сесія міської ради, яка розгляне питання придбання житла власникам ще трьох непридатних для проживання квартир.