Для зміцнення потенціалу існуючих ОСББ та створення нових об’єднань

• 10.09.2019

В рамках програми розвитку, яку здійснює в Україні Організація Об’єднаних Націй за підтримки Київської обласної державної адміністрації  9 вересня у виконавчому комітеті Фастівської міської ради регіональний консультант  проекту «Обєднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES) Інна Волошина провела тренінги для голів ОСББ (об’єднання співвласників багатоквартирного будинку) та голів  ЖБК (житлово – будівельних кооперативів).  Участь у заході взяли міський голова Михайло Нетяжук та його заступник з питань капітального будівництва Тимофій Рудяк.

Під час проведення  тренінгу до  уваги голів ОСББ була доведена інформація про відносини власності в багатоквартирному будинку,  історію питання – склад спільного майна  багатоквартирного будинку – обов’язки  (спів)власників – окремі питання ЖБК, «балансоутримувачі», «комунальна власність»  та висвітлена інформація про поточну діяльність ОСББ.  Зокрема про фонди, кошторис і внески ОСББ, організацію бухгалтерського обліку. Також до відома присутніх на тренінгу була надана інформація про фінансову дисципліну правління і співвласників.

Тренінги організовувались для зміцнення потенціалу існуючих ОСББ та створення нових об’єднань. Голови ОСББ, в свою чергу, поділились проблемними питаннями в управлінні багатоквартирним будинком.

Найближчим часом за сприяння працівників виконавчого комітету Фастівської міської ради буде проведено  ще декілька тренінгів для голів ОСББ та голів ЖБК.