До Дня спільних дій в інтересах дітей

Кожна дитина з народження має свої права, а підростаючи, повинна мати більше можливостей брати участь у житті суспільства, готуватися до самостійного життя, користуватися правами свободи думки і слова.

У Фастовіі традиційно щороку протягом останнього осіннього місяця відзначається День спільних дій в інтересах дітей, який припадає на 20 листопада – день прийняття Конвенції ООН про права дитини. Конвенція ООН стала частиною національного законодавства України, закріпивши нове сприйняття дитинства, адже саме в дітях ми бачимо майбутнє держави. З метою забезпечення належної соціальної підтримки сімейних форм виховання для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, популяризації національних сімейних традицій та цінностей, відповідно до Комплексної програми розвитку культури в місті Фастові на 2017–2020 роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 22.12.2016  № 12-XXII-VII, Комплексної програми підтримки сімей з дітьми та забезпечення прав дітей “Назустріч дітям” на 2018–2022 роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 23.12.2017 № 8-XXXV-VII у ці дні організовано та проводиться низка заходів.

Розпочинаються вони офіційно з благодійної пізнавально-психологічної вистави “Різдвяна кантата”, яка відбудеться 13 листопада у міському Палаці культуриі проводиться спільно з ГО «Всеукраїнське молодіжне спілкування». Відвідати її запрошено родини з дітьми, в тому числі з особливими потребами, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинились у складних життєвих обставинах та їхні родини.

А напередодні дітей з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах і не в змозі подолати їх самостійно, забезпечено адресною допомогою творчо – розвивальним приладдям та продуктовими наборами з солодощами.