До Дня української писемності та мови

• 11.11.2019

9 листопада – День української писемності та мови. Традиційно напередодні  цієї дати у бібліотеках закладів загальної середньої освіти міста проводять низку цікавих заходів: вікторини, конкурси, квести, книжкові виставки, бенефіси книжок тощо.

8 листопада на базі ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відбувся методичний практикум   шкільних бібліотекарів  “Бібліотека – територія читання”. Провідний бібліотекар Ліля Савченко представила два змістовних та цікавих заходи: літературно-музичну композицію «Спочатку було слово» та інтелектуальну лінгвістичну гру «Мово українська, мово солов’їна».  Вірші, пісні, танці, інсценівки продемонстрували багатство, красу та значення  рідної мови в житті людини, а насичена конкурсна програма  виявила  юних мовознавців та сприяла поглибленню знань усіх учасників заходу.

Також цього ж дня учні та педагоги  міста долучилися до написання  ХІХ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, який проводився Українським радіо, напередодні Дня української писемності та мови. Радіодиктант був присвячений 95-річчю Українського радіо.