До Фастова завітали провідні  кардіології та кардіохірурги

Співпраця Фастова з ДУ «Науково практичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України», керівником якого є наш земляк, Почесний громадянин Фастова та відомий на увесь світ кардіохірург Ілля Ємець, виходить на новий рівень. Сьогодні в рамках виконання меморандуму, укладеного між цією державною установою та виконкомом Фастівської міської ради, до нашого міста завітали провідні лікарі престижного медичного центру – кардіологи  Євген Чернецький та Анна Козюра.

На виїзному прийомі цього дня побувало до 30 осіб. Їм надана була можливість пройти безкоштовне обстеження (УЗД серця, кардіограма) та отримати необхідні консультації. За їх результатами деяким фастівчанам запропоновано звернутись безпосередньо до ДУ «Науково практичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії». Слід зазначити, що кількість бажаючих безкоштовно проконсультуватись виявилась значно більшою, аніж планувалося і дозволяли фізичні можливості лікарів це здійснити. Прийом тривав до 16 години замість обумовлених – до 14.

Проте налагоджене партнерство розвиватиметься і надалі.