До уваги батьків: є одна путівка на відпочинок до м.Одеса

• 18.07.2019

До служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Фастівської міської ради надійшла 1 путівка до Державного підприємства Українського дитячого центру «Молода гвардія» м. Одеса на оздоровлення з 07.08.2019 по 27.08 2019 року( 21 день).

Путівка з батьківською доплатою 50 %, це 4735 грн.50 коп.

За 50 % батьківської доплати вартості путівки можуть оздоровитися :

• Діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи;
  • діти, які перебувають на диспансерному обліку;
  • талановиті та обдаровані діти – переможці міжнародних, всеукраїнських, обласних міських олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад;
  • відмінники навчання;
  • лідери та активісти дитячих громадських організацій;
  • діти – учасники дитячих творчих колективів та спортивних команд,

а також інші категорії дітей, які потребують особливої уваги та підтримки (за відсутності безкоштовних путівок).

Запрошуємо батьків, які мають дітей від 7 до 18 років звернутися з заявою та повним пакетом документів до служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Фастівської міської ради

З переліком документів, які необхідно подати, можна ознайомитись в каб.115 ( т.6-16-11, контактна особа – Папко Олена Всеволодівна) .