До уваги суб`єктів господарської діяльності!

• 06.02.2020

Нагадуємо Вам, що з метою значного підвищення рівня зовнішнього дизайну міського середовища, вулиць, площ та архітектурних ансамблів міста при розміщенні реклами, на підставі Закону України «Про рекламу», постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 р. № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами», рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради від 31.08.2017 р. № 309 «Про затвердження «Порядку видачі дозволу на розміщення об’єктів зовнішньої реклами на території міста Фастова», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та відповідно до інших нормативно-правових документів.

Для розміщення об`єктів зовнішньої реклами на території м. Фастів, необхідно отримати дозвіл встановленого зразка всім суб`єктам господарювання.

За самовільне розміщення об`єктів зовнішньої реклами, незалежно від форми власності, накладаються штрафи у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України. Контролюючим органом по питанню розміщення реклами є Центральний орган Виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державного контролю за додержанням законодавства про захист прав споживачів.

Щоб отримати Дозвіл на розміщення рекламних засобів, необхідно звернутися до Центру надання адміністративних послуг Виконавчого комітету Фастівської міської ради (каб.114, каб.110), пл. Соборна,1, м. Фастів, Київська обл.