До відома осіб з інвалідністю

Департамент   соціального   захисту   населення      Київської обласної   державної адміністрації прийняв  Наказ  № 51 від 11.03.2019 року   « Про затвердження  Порядку   надання щорічної   разової   адресної   грошової  допомоги сім’ям,  які   складаються  з двох та   більше осіб з інвалідністю , в тому   числі   дітей з інвалідністю,   особам  з інвалідністю , які   опинилися  у складних   життєвих  обставинах , одиноким   особам  з інвалідністю ,особам з інвалідністю   по зору   та слуху     1 та 2  груп,в тому  числі дітям   з вадами   зору та слуху , за рахунок коштів  обласного бюджету».

Відповідно до цього наказу право на отримання вищезазначеної допомоги мають:

– сім»ї, які складаються з двох та більше осіб з інвалідністю, в тому числі дітей з інвалідністю;

– для осіб з інвалідністю, які опинилися у складних життєвих обставинах:;

–  для одиноких осіб з інвалідністю;

–  для осіб з інвалідністю по зору та по слуху І та ІІ груп;

–  для дітей з вадами зору або слух.

Згідно п.8 цього Порядку адресна грошова допомога призначається у розмірі двох прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність станом на 01 січня поточного року, в якому надається адресна грошова допомога (тобто 1497Х2=2994 грн.), якщо розмір сукупного доходу особи з інвалідністю у місяці, що передує місяцю звернення, не перевищує двох прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність станом на 01 січня поточного року, в якому надається адресна грошова допомога (тобто 2994 грн.).

Виплата адресної грошової допомоги здійснюється Департаментом у встановленому законодавством порядку на рахунок заявника.

У разі звернення сім’ї, яка складається з двох та більше осіб з інвалідністю, в тому числі дітей з інвалідністю, допомога надається на кожну особу з інвалідністю, яка входить до складу сім’ї.  Для отримання адресної грошової допомоги особа з інвалідністю (для дітей з інвалідністю – законний представник дитини з інвалідністю) звертається до управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради за адресою: м. Фастів, вул. Небесної Сотні, 8 каб. № 4 тел.0456552468, 0456551504.

 

УСЗН

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ