До відома споживачів теплової енергії м. Фастова

Керуючись постановою Кабінету Міністрів України № 679 від 06.09.2017 р. «Про затвердження Порядку розрахунку середньозважених тарифів на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, для потреб населення, установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, її транспортування та постачання», відповідно до ст. 13 частин 5, 10, 11 статті 20 Закону України «Про теплопостачання», рішенням виконавчого комітету Фастівської міської ради № 42 від 17.01.2020 року, встановлено тариф на теплову енергію, що здійснює її виробництво на установках з використанням альтернативних джерел енергії, на рівні 90 % від середньозваженого тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, затверджений Держенергоефективності 26.12.2019 р. по Київській області, у розмірі:

– 1 578,31 грн. за Гкал (без ПДВ);

– 1 893,97 грн. за Гкал (з ПДВ),