Допомога на дітей, які виховуються в багатодітних сім’ях

1 квітня 2019 року постановою Кабінету Міністрів України №250 від 13. 03. 2019 року «Деякі питання надання соціальної підтримки багатодітним сім’ям» з метою покращення матеріального стану багатодітних сімей, створення належних умов для виховання дітей, які виховуються в таких сім’ях, запроваджено новий вид соціальних виплат – допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях.
Допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях,  призначатиметься за зареєстрованим місцем проживання або місцем фактичного проживання особи, яка претендує на призначення допомоги на третю і кожну наступну дитину з місяця, в якому було подано заяву з усіма необхідними документами у щомісячному розмірі 1 700 гривень та виплачуватиметься щомісяця по місяць досягнення дитиною 6-річного віку включно.
Звертаємо увагу, що для громадян, які звернуться у період з квітня по червень 2019 року включно за наданням допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, зазначена допомога призначатиметься з 1 квітня 2019 року.
Для призначення допомоги одному з батьків, з яким постійно проживає дитина, необхідно звернутися до органу соціального захисту населення за місцем проживання багатодітної родини із заявою встановленого зразка, форма якої затверджена Міністерством соціальної політики України. При подачі такої заяви необхідно пред’явити паспорт громадянина України (паспортний документ іноземця) або інший документ, що посвідчує особу та підтверджує її спеціальний статус, та подати копії таких документів:
·        посвідчення батьків багатодітної сім’ї (з пред’явленням оригіналу) та посвідчення дитини з багатодітної сім’ї (з пред’явленням оригіналу);
·        свідоцтва про народження всіх дітей (з пред’явленням оригіналів).
Для отримання більш детальної інформації щодо призначення зазначеного виду допомоги рекомендуємо звертатись безпосередньо до управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради за адресою: м. Фастів, вул. Небесної Сотні, 8, каб. №2, №3 (контактний телефон (04565)5-15-02).
УСЗН