Дорогі працівники колективів підприємств та закладів охорони здоров’я, медичні працівники, які перебувають на заслуженому відпочинку!

Щиро вітаю вас із професійним святом — Днем медичного працівника!

На землі є вічні професії, і саме до них належить медична справа. Жодна професія не може зрівнятися за важливістю і складністю із професією медика. Лікарі  завжди були шановані в суспільстві, адже їхній фах пов’язаний зі збереженням найціннішого надбання держави — здоров’я і життя її громадян. Ваш професіоналізм, досвід та відданість справі повертають людям найдорожче — можливість насолоджуватися повноцінним життям. У кожного мешканця міста знайдеться чимало теплих слів подяки вам за готовність будь-якої хвилини прийти на допомогу.

Тож нехай щоденна праця на благо наших громадян приносить вам задоволення й радість, а людська вдячність і шана надихають на подальші успіхи й професійні здобутки.

З повагою,

міський голова Михайло Нетяжук»