“Джерельце” презентувало досвід роботи

Турбота про фізичне здоров’я дитини дошкільного віку завжди була і залишається одним із пріоритетів педагогічної роботи. У дошкільному віці закладаються основи здоров’я і довголіття, формується система рухових умінь і навичок, створюється фундамент для виховання фізичних здібностей, розвиваються морально-вольові якості, інтелектуальні здібності та естетичні ідеали. Тому дуже важливо саме на етапі дошкільного виховання створити оптимальні умови для успішного формування й розвитку необхідних якостей.

Оздоровче спрямування освітнього процесу та лікувально-профілактичні заходи – це зміст роботи закладу дошкільної освіти № 8 “Джерельце”. Тут вже вдруге відбулося засідання обласної педагогічної студії з теми “Фізкультурно-оздоровчі технології у закладі дошкільної освіти” для педагогічних працівників дошкільної освіти. Його тема: “Особливості використання профілактора Євмінова та тренажерів у роботі з дітьми з порушеннями опорно-рухового апарату “, спрямовані на профілактику та корекцію деформації постави та плоскостопості у дітей дошкільного віку.
В теоретичній частині виступили: координатор педагогічної студії старший викладачка федрипедагогіки, психології та менеджменту освіти Комунального закладу Київської обласної ради КОІПОПК О. Педько; лікар Фастівської ЦРЛ І. Міщенко; методист Центру інноваційних освітніх технологій В. Шуляк; директор ЗДО №8 “Джерельце” Т. Салтикова; вихователь-методист ЗДО № 8 “Джерельце” О. Романова.

В практичній частині учасники мали змогу переглянути фрагменти занять та стати активними учасниками запропонованих вправ.
Колектив ЗДО презентував досвід роботи з такими тренажерами як профілактор Євмінова, диски здоров’я, триенгли, спортивні роли та інші.
Також присутні мали змогу насолодитися виступом на кенгоджампах керівника студії “Ритм” фітнес-тренерівВ. Сіміног  та О. Курліковської.

    БІЛЬШЕ НОВИН

    ДИВИТИСЬ