“Джура” у Фастові стартувала!

День Захисника України
День Українського козацтва
Свято Покрови Пресвятої Богородиці
День воїнів УПА
А ще у Фастові храмове свято

Ось таке воно, багате на свята 14 жовтня. З нагоди свят, у міському парку культури та відпочинку відбулася низка заходів.

Під час урочистостей фастівчани хвилиною мовчання вшанували пам’ять захисників України та поклали квіти до пам’ятника славному козацькому полководцю Семену Палію. Були вручені грамоти та подяки міської та обласної рад.

З вітальними словами до присутніх звернулися міський голова Михайло Нетяжук, голова Асоціації учасників бойових дій та АТО Юрій Соловей та помічниця депутата облради Олександра Волинця Яна Хрустальова. Приємний подарунок фастівчанам зробили вихованці ДНЗ №10 «Малятко» – усім присутнім презентували чудовий танок.

Та все ж чи не найголовнішою подією цього дня є старт дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл «Джура». Рої відзвітували про готовність до початку, про що доповіли керівнику Фастівського центру військово-патріотичного виховання «Гарт» Миколі Прокопенку. Тож у Фастові «Джура» стартувала!

Усі бажаючі мали нагоду переглянути показові виступи вихованців гуртків «Джиу-Джитсу», «Юний Захисник Вітчизни», «Оздоровчий атлетизм», «Стрільба з традиційного лука» та МВПСК «Каскад», а також взяти участь у змаганнях із крос фіту.

    БІЛЬШЕ НОВИН

    ДИВИТИСЬ