Елопак зустрічав школярів

Приватне акціонерне товариство «Елопак-Фастів» – одне з ринкоутворюючих підприємств міста. Основна галузь діяльності:     виробництво гофрованого картону та упаковки з картону і паперу. На ПрАТ проведено професіографічну екскурсію для учнів 8 та 9 класів Фастівського НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ЗОШ №10-Гімназії».

Мета заходу –  допомога у проходженні періоду професійної адаптації, можливість оцінити перспективи працевлаштування після закінчення навчального закладу, професійна орієнтація, інформування молоді та населення про стан ринку праці.

Інженер з охорони праці Олеся Шумченко  та начальник служби охорони праці та екологічної безпеки  Андрій Требух – зустріли школярів і провели детальний інструктаж з охорони праці, організували цікаву та пізнавальну екскурсію і взагалі презентували підприємство, ознайомивши школярів  з його історією та змінами, що сталися в процесі розвитку. Учасники дізналися про продукцію підприємства, устаткування та обладнання, міжнародне співробітництво тощо. Надали учням детальну  інформацію про вимоги до професій, особливості та характер роботи, перспективи кар’єрного зростання та соціальне забезпечення, умови праці на різних посадах.

Було наголошено, що на сьогодні важливо вільно володіти іноземними мовами, зокрема англійською. Це значно підвищує шанси кожного знайти бажану роботу. Важливо постійно розвиватися, навчатися та ставити перед собою цілі. Школярі мали змогу розглянути зразки продукції, побачити процеси виробництва, умови роботи, технічне забезпечення. На всі питання, що цікавили присутніх, надані вичерпні та повні відповіді.

    БІЛЬШЕ НОВИН

    ДИВИТИСЬ