Фастів може стати столицею!

Точніше «Малою культурною столицею України». В цьому впевнені учасники стратегічної сесії, яка проходить цими днями за участі активної молоді міста, молодіжних працівників, представників зацікавлених сторін фастівської громади, керівництва міста із залученням  зовнішніх експертів. На ній напрацьовується  план заходів для участі у конкурсній програмі Українського культурного фонду “Культурні столиці України”.

Метою програми є сприяння промоції та розвитку культури в рамках реформи децентралізації з урахуванням спроможності територіальної громади, потреб й інтересів членів цієї громади. Здобуття почесного річного статусу «Мала культурна столиця» стимулюватиме почуття приналежності членів однієї громади до їхнього спільного культурного простору та розвиватиме культурний туризм в Україні.

У перший  же день, обговоривши важливість такого статусу, можливості, які він надає, учасники виявили безмежну фантазію та креатив і, провівши публічні обговорення у форматі діалогу, розпочали формування портфелю культурних ініціатив на 2020 рік.

    БІЛЬШЕ НОВИН

    ДИВИТИСЬ