Фастів на шляху впровадження телемедицини

Медична галузь міста розвивається. І сьогодні Фастівський міський центр первинної медичної допомоги потурбувався про впровадження у Фастові телемедицини.

Телемедицина – це новий крок у діагностиці складних захворювань. За допомогою  спеціального обладнання медичні працівники можуть провести консультації із спеціалістами в онлайн-режимі,  встановити вірний діагноз і призначити  правильне лікування, надати якісну медичну допомогу пацієнтам з  найвіддаленіших  амбулаторій.

Для впровадження телемедицини в міському ЦПМСД планується придбати  два  мобільних діагностичних комплекси  з  відповідним програмним забезпеченням та комплектуючими для установки в амбулаторіях № 1 та № 2. На даний час проводиться тендерна процедура по закупівлі  необхідного обладнання.

Інформаційно: телемедична платформа розгорнута компанією «Медстар Солюшенс» на базі захищеної інформаційно-телекомунікаційної системи РІМС «МЕДСТАР» в київському датацентрі ДЕ НОВО, має сертифікат відповідності КСЗІ, забезпечує роботу більш ніж 4000 лікарів в 200 лікувальних установах усіх рівнів, технологічно пристосована для забезпечення значних навантажень одночасного користування десятками тисяч лікарів і пацієнтів.

    БІЛЬШЕ НОВИН

    ДИВИТИСЬ