Фастів – наш дім! Чистота у ньому залежить від кожного фастівчанина

• 25.03.2019

В місті триває двомісячник благоустрою, який стартував 18 березня і завершиться 18 травня. Наприкінці минулого тижня відбулася установча нарада з даного питання, головувала на якій перший заступник міського голови Олена Зикова.

За результатами наради було визначено ключові завдання комунальним службам міста, комітетам самоорганізації, а також установам та організаціям Фастова. Зокрема, передбачається, що у рамках двомісячника:

• Комунальні підприємства міста щотижня звітуватимуть про пророблену роботу;
  • Члени штабу щопонеділка проводитимуть комісійні об’їзди міста;
  • Керівники усіх форм власності мають провести благоустрій, очистку та озеленення власних та прилеглих (закріплених) територій.
  • Запрошуємо до участі у двомісячнику волонтерів, громадські організації, молодь.

ВАЖЛИВО!  Кожна п’ятниця міста, з 15:00 – день організованого прибирання міста.

До двомісячника уже активно долучаються громадяни та громади міста. Так, включилися в роботу комітети самоорганізації населення – вони проводять толоки на мікрорайонах. Вихідними долучилися до прибирання території міста греко-католицька громада. Дякуємо усім, хто дбає про чистоту у рідному місті.