Фастів відвідали представники еліти польського бізнесу

Польсько-український форум з регіонального розвитку, який пройшов учора у  Фастові у Центрі Св. Мартіна де Поррес, став справжнім активним комунікаційним майданчиком між представниками бізнес-еліти дружньої держави та нашого міста, який надав змогу знайти нові можливості та нових партнерів у реалізації бізнес-проектів. Ідея заходу належала  отцю Михайлу Романову, настоятелю Римо-Католицької парафії у Фастові. Задум звести підприємців сусідньої країни з фастівчанами, аби з перших вуст почути правила ведення бізнесу у Польщі, дізнатись, як працюється полякам в Україні, а українцям у них, обговорити перспективи співпраці тощо була активно підтримана міською владою.

Яскраво і предметно презентували гостям економічний потенціал міста та умови для інвестування міський голова М. Нетяжук та його заступник О. Зикова. Очільник міста також подякував гостям за готовність до співпраці, за бажання допомагати у непростій ситуації, в якій перебуває нині країна, та за сприяння і підтримку в упевненому просуванні українців до європейської спільноти.

Польська сторона в особі голови правління Міжнародного Товариства Польських Підприємців в Україні, співзасновника і директора ТОВ «Бікор» Україна Піотра Ціарковскі, директора Закордонного офісу Польської Агенції інвестиції та продажу у Києві Карола Кубіца,  експерта з медичних питань,  старшого партнера компанії ABSC консалтингової компанії українського фармацевтичного ринку Кшиштофа Сєдлєцкі, зокрема  розповівши про свій  бізнес, торкнулась питання залучення іноземних інвестицій в Україну, виявила щирий оптимізм щодо подальшого розвитку української економіки та впевненість у перспективності польсько-українського співробітництва. Адже завдяки стратегічному розташуванню, культурно-історичній близькості Польща сьогодні багатьма українськими компаніями розглядається як найбільш прийнятна юрисдикція для ведення бізнесу та виходу на ринок Євросоюзу.

Приязна, дружня атмосфера, що склалась на форумі, надала можливість господарям та гостям обговорити багато й інших тем та отримати вичерпні відповіді на поставлені один одному питання.

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ