Фастів зміцнює міжнародні зв’язки

Насиченою і змістовною, а головне взаємокорисною була програма перебування у Фастові делегації з міста партнера Повіту Валч.

Друзі з Польщі сьогодні зранку відвідали ТОВ «Авант Логістик». Воно заслужено вважається сучасним провайдером логістичних послуг для підприємств, які працюють у сфері агропромислового комплексу України. Гості мали змогу ознайомитись із роботою товариства, оглянули виробничі площі. Його директор – Роман Масло також розповів про широкі міжнародні економічні зв’язки компанії, один з важливих партнерів її діє в Польщі. Було наголошено, що ще з самого початку створення логістичного терміналу його менеджмент поставив високу ціль — будувати бізнес за високими європейськими принципами якості, використовувати інноваційні рішення, застосовувати в роботі сучасні методи автоматизації бізнес процесів.

Тепло, хлібом-сіллю зустрічали гостей з Валча у Державному професійно-технічному навчальному закладі «Фастівський центр професійно-технічної освіти». Спілкування сторін вийшло плідним і багатообіцяючим. Обмінявшись досвідом, вони обговорили варіанти співпраці та можливість напрацювань спільних проектів з фінансуванням їх Європейським Союзом.

Збігнев Волні, секретар повіту Валч, Даріуш Скалскі, ректор Державної вищої професійної школи повіту Валч, Марек Сирник, директор психологічно-виховного консультаційного центру Валч також цього дня побували у комунальних закладах «Фастівський навчально – реабілітаційний центр» та «Інклюзивно –  реабілітаційний центр» ФМР та з цікавістю контактували з керівниками навчальних закладів міста.

 

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ