Фастівчани! Долучайтесь: розробляється проект стратегії розвитку Київської області на 2021-2027 роки

На Київщині розпочато роботу з розробки проекту Стратегії  розвитку Київської області на 2021-2027 роки на засадах  смарт-спеціалізації.

З  метою врахування  інтересів  усіх зацікавлених сторін при розробці стратегічних документів області серед жителів області до кінця травня 2019 року проводиться опитування, результати якого будуть враховані при визначенні стратегічного бачення розвитку регіону.

Для цього на веб-сайті департаменту економічного розвитку і торгівлі  облдержадміністрації розміщено  Анкету щодо визначення пріоритетів стратегічного розвитку Київської області на 2021-2027 роки за посиланням: https://www.kyivregioneconomy.com/strategiya-kiyivskoyi-oblast-2027.

Просимо долучитися до опитування та висловити свою думку  щодо перспектив розвитку Київської області,  в чому полягає її унікальність, які напрями економічної діяльності будуть конкурентоспроможними на ринках країни та світу в наступному десятиріччі,  яким має бути наше спільне майбутнє. Результати опитування будуть опубліковані на веб-сайті департаменту економічного розвитку і торгівлі  Київської облдержадміністрації у червні 2019 року.