Фастівчани мають відчути поліпшення якості надаваних медичних послуг

• 29.01.2020

Саме про це йшла мова під час виїзної наради під головуванням заступника голови Київської облдержадміністрації Лісовика Андрія Вячеславовича, який курує напрям будівництва, що відбулася у Фастові, у приміщенні колишньої залізничної лікарні станції «Фастів».

Нарада відбулася за участі міського голови Михайла Нетяжука, представників Фастівської міської ради та Фастівського міського центру первинної медико-санітарної допомоги.

У ході наради узгоджувалися питання проведення ремонтів у стаціонарному корпусі лікарні з метою організації на даній базі відділення невідкладних станів (emergency), відділень хірургії, травматології, неврології.

Даний проект має стати пілотним для України, а його реалізація потребує консолідованої роботи Міністерства охорони здоров’я України, Київської обласної державної адміністрації та Фастівської міської ради.