Фастівчани віддали шану поколінню переможців

Сьогодні у Фастові їх залишилось лише 24. З тих, хто дожив до перемоги, хто відстояв у запеклій борні волю України. Привітати їх з найвеличнішим для них святом, віддати шану їхнім побратимам, які не повернулись з фронтів Другої світової, а також тим, хто долучився до журавлиного клину ветеранів вже в повоєнні роки, 9 травня виявили бажання сотні їхніх земляків.

Аби нагадати суспільству про внесок наших співвітчизників у ту перемогу, а ще – втрати та жертви, яких зазнав українських народ, у місті було проведено низку пам’ятних заходів. Розпочалися вони з ранку з покладання квітів до усіх пам’ятників, пам’ятних знаків та місць поховань військових – захисників України в часи Другої світової війни, що встановили вдячні нащадки в нашому місті.

Традиційною урочистою ходою – це ще один знак шани та поваги поколінню переможців, сивочолі герої Другої світової війни та сучасні герої – учасники антитерористичної операції, керівники міста, представники депутатського корпусу, громадськість під Державним Прапором України та Прапором Фастова  пройшлись центральною вулицею міста до парку культури і відпочинку ім. Ю. Гагаріна. Там вони здійснили покладання квітів до пам’ятника воїнам – визволителям. Також того дня квітами вкрились  пам’ятники Героям-танкістам та Курган Слави. 74-го травневого переможного дня і на Інтернаціональному кладовищі квіти пам’яті лягли до могил ветеранів та фастівчан, котрі загинули від агресорів у зоні АТО на сході України.

Урочистості та святковий концерт пройшли у міському Палаці культури. Весь зал дружньо проспівав гімн України, а акомпанував йому на скрипці ветеран П. Гриб. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих воїнів та померлих ветеранів Другої світової війни, загиблих на сході України героїв. Потому пролунала сильна та щира молитва за Україну. Вихованці Палацу та колектив музичної школи своїми виступами подарували присутнім незабутні емоційні враження.