Фастівчани відзначили День Збройних Сил України та День волонтера

Сьогодні, 5 грудня, ми відзначаємо День волонтера. А завтра, усією країною, святкуватимемо День Збройних Сил України. Не просто так ці дві дати стоять поряд, адже захищати свою країну – справа кожного її громадянина.

Про це у вітальному слові з нагоди Дня волонтера та Дня Збройних Сил України говорив міський голова Михайло Нетяжук. Вітали зі сцени фастівчан також військовий комісар, підполковник В’ячеслав Харчевський та захисник, учасник АТО, Почесний громадянин Фастова Андрій Абрамов.

Нині воїни Збройних Сил України примножують бойову славу своїх дідів-прадідів. Відзначаючи День Збройних Сил України ми складаємо глибоку шану тим, хто боронив та боронить честь та свободу рідної землі. Та твердо знаємо, що українські військові – це справжня армія незламних та нескорених бійців та патріотів. А волонтери – це та сила, яка підтримує найсильніших.

Ми пишаємося нашою армією. Ми пишаємося тими, хто підтримує своїх громадян на різних етапах та у різних ситуаціях – нашими волонтерами. Ми бажаємо усім нам миру та злагоди, а країні – процвітання!

Приємним подарунком фастівчанам у цей святковий день став незабутній та драйвовий концерт легендарного рок-гурту «Тінь Сонця».