• 26.04.2019

Фастівська міська рада продовжує відстоювати свою позицію щодо неприпустимості несанкціонованої торгівлі та роботи закладів гральних автоматів в місті.

На позачерговій сесії Фастівської міської ради було підтримано депутатський запит до начальника Головного управління Національної поліції в Київській області щодо стихійної торгівлі на Привокзальній площі та роботи гральних автоматів, які замасковані під національну лотерею.

За результатами цього Нацполіція повинна вчинити дії по ліквідації незаконної діяльності та прозвітувати перед громадою міста на черговій сесії міської ради.