Фастівські депутати поспілкувались з  представниками польського міста Валч

• 13.02.2020

Сьогодні відбулась зустріч депутатів міської ради  та представників польського міста партнера Валч, які цими днями перебувають у Фастові. Представляючи колегам високоповажних гостей секретар міської ради Сергій Ясінський зауважив, що Польща стала яскравим прикладом розвитку в частині децентралізації та місцевого самоуправління, зміцнення демократії та економічного зростання для багатьох країн. Цінний її досвід і для України.

Під час жвавого спілкування з Збігневем Волні, Даріушем Скалскі та Мареком Сирником депутати ознайомилися з виборчою системою Польщі, принципами формування місцевих бюджетів та фінансовою діяльністю повітів і гмін, функціонуванням закладів освіти тощо. Співрозмовники в підсумку висловили обопільну впевненість у необхідності налагоджування більш тісних і широких дружніх зв’язків між нашими містами.

Участь у зустрічі брала заступник міського голови Олена Давиденко.