Фастівський районе, з Днем народження!

• 17.07.2020

“Сьогодні Верховна Рада України прийняла рішення про утворення Фастівського району з центром у м.Фастів.
Підготовка тривала понад рік. За цей час ми готували наш варіант районування Київщини, опрацьовували його з експертами, Мінрегіоном, Радою Європи, Київською облдержадміністрацією, готували звернення фастівчан та Фастівської міської ради до органів державної влади , працювали з представниками органів місцевого самоврядування, профільними асоціаціями, засобами масової інформації.
Однак, без сумніву, враховуючи супротив опонентів, позитивного результату точно не вдалося б досягти, якби не підтримка та тверда позиція народного депутата, який представляє наш округ, Олега Дунди.
І ось сьогоднішній день – це реальний приклад того, коли об’єднання зусиль забезпечує бажаний результат. Саме так, злагоджено, нам потрібно і далі працювати, адже роботи у нас буде попереду ще набагато більше. Статус району – це, в першу чергу, відповідальність. І я впевнений, що ми, фастівчани, з цією відповідальністю впораємося.
А сьогодні святкуймо!
Фастівський районе, з Днем народження!”, написав на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук міський голова Михайло Нетяжук

До Фастівського району входитимуть Бишівська, Боярська, Гатненська, Глеваська, Калинівська, Кожанська, Томашівська, Чабанівська і Фастівська громади. Адміністративний центр району – у місті Фастів.