Фастівським ОСББ ВІДШКОДУЮТЬ ЧАСТИНИ СУМИ КРЕДИТІВ

До уваги голів ОСББ та власників квартир у багатоквартирних будинках!

Шановні голови ОСББ та співвласники багатоповерхових будинків. Інформуємо Вас про розробку  «Програми відшкодування частини суми кредиту, залученого ОСББ на впровадження заходів з енергозбереженнння та термомодернізації багатоквартирних будинків у м. Фастові на 2020-2021 роки».

Ця програма передбачає співфінансування заходів на енергозбереження та термомодернізацію багатоквартирних будинків, в яких створено ОСББ. Вона взаємопов’язана  з державною програмою «теплих кредитів» та «Пограмою енергозбереження та підвищення енергоефективності на 2017-2020 роки»  Київської обласної державної адміністрації.

З державного бюджету ОСББ, яке взяло участь у даній програмі отримає  відшкодування на впроваджені загальнобудинкові енергоефективні заходи в розмірі від 40% до 70%  – залежно від кількості квартир субсидіантів.  Відщкодування з обласного бюджету складе – 30% та 15% з міського бюджету.

Уповноваженими на видачу кредитів для ОСББ є ПриватБанк, Ощадбанк  та Укргазбанк.

Детальне роз’яснення щодо участі в програмі та консультацію про створення ОСББ можна отримати в секторі житлової політики, квартирного обліку, розподілу житла та з питань гуртожитків і ОСББ кабінет №115 або за телефоном 6-16-11.